69,981 €
  • Sale, land lot, 4249m², Grahovo, Nikšić - image 1
  • Sale, land lot, 4249m², Grahovo, Nikšić - image 2
  • Sale, land lot, 4249m², Grahovo, Nikšić - image 3
69,981 € (16 €/m²)
4249 m²

Sale, land lot, 4249m², Grahovo, Nikšić

Grahovo, Nikšić Crna Gora

Property description

Predstavljamo Vam prostrano zemljište od 4249 m² na predivnoj lokaciji u Grahovu, opština Nikšić. Ova jedinstvena parcela nudi ogroman potencijal za razvoj i idealna je za investiciju ili stvaranje ličnog raja.
Idealno je za izgradnju etno sela, bavljenje poljoprivredom, ruralnim turizmom ili kreiranje privatnog imanja. Smješteno je na samo 100m od borove šume, garantujući mir, svjež vazduh i netaknutu prirodu. Blizina Risna (oko 25km) pruža laku dostupnost moru i obali.
Ključne prednosti uključuju vodu i struju u blizini parcele, što značajno olakšava svaki vid gradnje i razvoja.
Pravni status je besprekoran: vlasništvo 1/1 i svi papiri su uredni, spremni za brzu i sigurnu realizaciju kupoprodaje.

Real estate details

Ad ID
517449
Published
30.01.2026
Updated
28.04.2026
Property Type

Land lot

Area

4249m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 16.47 €

Down payment 13,996 €

Monthly installment
339 €

240 total installments

Loan amount
55,985 €
Down payment
13,996 €
Total interest
25,437 €
Total payment
81,422 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

DS

D S

Ds

Similiar Properties

Premium Zemljište in Grahovo

Sale, land lot, 12000m², Grahovo, Nikšić

Request

Grahovo

12000
Sale, land lot, 12000m², Grahovo, Nikšić
Zemljište in Grahovo

Sale, land lot, 2000m², Grahovo, Nikšić

Request

Grahovo

2000
Sale, land lot, 2000m², Grahovo, Nikšić
Zemljište in Grahovo

Sale, land lot, 785m², Grahovo, Nikšić

33,000 €

Grahovo

785
Sale, land lot, 785m², Grahovo, Nikšić
Zemljište in Grahovo

Sale, land lot, 11672m², Grahovo, Nikšić

175,080 €

Grahovo

11672
Sale, land lot, 11672m², Grahovo, Nikšić
Zemljište in Grahovo

Sale, land lot, 9849m², Grahovo, Nikšić

147,735 €

Grahovo

9849
Sale, land lot, 9849m², Grahovo, Nikšić
Zemljište in Grahovo

Sale, land lot, 2741m², Grahovo, Nikšić

41,115 €

Grahovo

2741
Sale, land lot, 2741m², Grahovo, Nikšić
Zemljište in Grahovo

Sale, land lot, 12000m², Grahovo, Nikšić

Request

Grahovo

12000
Sale, land lot, 12000m², Grahovo, Nikšić
Zemljište in Grahovo