78,000 €
  • Sale, land lot, 3001m², Nikšić, Crna Gora - image 1
  • Sale, land lot, 3001m², Nikšić, Crna Gora - image 2
78,000 € (26 €/m²)
3001 m²

Sale, land lot, 3001m², Nikšić, Crna Gora

Nikšić, Crna Gora

Property description

Lokacija: Zemljište se nalazi u Kočanima, opština Nikšić, u zoni 2, na svega 100 metara od carinskog terminala i 300 metara od magistralnog puta. Ukupna površina parcele iznosi 3001 m², a pristup je omogućen sa dva puta do placa. U neposrednoj blizini se nalazi trafostanica, dok su priključci za vodu i industrijsku vodu takođe dostupni. Dodatna prednost je blizina jezera Krupac, koje je udaljeno samo 700 metara, pružajući potencijal za različite projekte u prirodnom okruženju.

Uslovi prodaje: Cijena placa je 78.000 EUR. Vlasništvo je 1/1. Postoji mogućnost proširenja parcele kupovinom susjednog zemljišta površine 5000 m², što pruža dodatne mogućnosti za buduće projekte i investicije.

Za više informacija kontaktirajte našega agenta.

Real estate details

Ad ID
499638
Published
04.12.2025
Updated
23.01.2026
Property Type

Land lot

Area

3001m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 25.99 €

Down payment 15,600 €

Monthly installment
378 €

240 total installments

Loan amount
62,400 €
Down payment
15,600 €
Total interest
28,352 €
Total payment
90,752 €

Area

3001m²

Premium Kuća in Ozrinići

Sale, house, 134m², Ozrinići, Nikšić

95,000 €

Ozrinići

4 rooms 1 bathroom 134
Sale, house, 134m², Ozrinići, Nikšić
Premium Stan in Nikšić

Sale, one bedroom apartment, 42m², Nikšić, Crna Gora

85,000 €

Nikšić

1 room 1 bathroom 42
Sale, one bedroom apartment, 42m², Nikšić, Crna Gora
Premium Stan in Centar

Sale, two bedroom apartment, 65m², Centar, Nikšić

143,000 €

Centar

2 rooms 2 bathrooms 65
Sale, two bedroom apartment, 65m², Centar, Nikšić
Premium Zemljište in Grahovo

Sale, land lot, 12000m², Grahovo, Nikšić