52,500 €
52,500 € (7 €/m²)
7253 m²

Sale, land lot, 7253m², Nikšić, Crna Gora

Nikšić, Crna Gora

Property description

Na prodaju su tri placa ukupne površine 7.253 m² u selu Kočani, u blizini popularnog Krupačkog jezera i poznatih restorana. Ovo je odlična prilika da kupite zemljište u Crnoj Gori, pogodno za izgradnju etno sela, turističkog kompleksa ili porodičnog imanja u jednom od najljepših predjela.
Plac nije urbanizovan, ali ima dobar pristup putem, a priključci za struju i vodu nalaze se u blizini, što olakšava buduću gradnju. Veličina i lokacija čine ga atraktivnim za eko-turizam, ugostiteljske projekte ili privatni razvoj.
Krupačko jezero je omiljena destinacija za mještane i turiste, nudi kupanje, pecanje i rekreaciju tokom ljeta, dok je Nikšić, drugi po veličini grad u Crnoj Gori, udaljen svega nekoliko minuta vožnje. Ova lokacija spaja mir, prirodne ljepote i dostupnost, što je čini idealnom investicijom.
Predstavlja ga Baza Properties, vaša pouzdana agencija za nekretnine u Crnoj Gori, koja pruža potpunu podršku od prvog obilaska do kupovine, uključujući pravnu pomoć i investicione savjete.
Kontaktirajte Baza Properties već danas i saznajte više o ovom zemljištu od 7.253 m² na prodaju u Kočanima, Nikšić, i napravite prvi korak ka ostvarenju svoje vizije u srcu Crne Gore.

Real estate details

Ad ID
477694
Published
07.10.2025
Updated
03.05.2026
Property Type

Land lot

Area

7253m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 7.24 €

Down payment 10,500 €

Monthly installment
255 €

240 total installments

Loan amount
42,000 €
Down payment
10,500 €
Total interest
19,083 €
Total payment
61,083 €

Area

7253m²

Premium Kuća in Ozrinići

Sale, house, 134m², Ozrinići, Nikšić

95,000 €

Ozrinići

4 rooms 1 bathroom 134
Sale, house, 134m², Ozrinići, Nikšić
Premium Stan in Centar

Sale, two bedroom apartment, 65m², Centar, Nikšić

143,000 €

Centar

2 rooms 2 bathrooms 65
Sale, two bedroom apartment, 65m², Centar, Nikšić
Premium Zemljište in Grahovo

Sale, land lot, 12000m², Grahovo, Nikšić

Request

Grahovo

12000
Sale, land lot, 12000m², Grahovo, Nikšić
Premium Zemljište in Kličevo

Sale, land lot, 500m², Kličevo, Nikšić