877,500 €
  • Sale, land lot, 6750m², Kavač, Kotor - image 1
  • Sale, land lot, 6750m², Kavač, Kotor - image 2
877,500 € (130 €/m²)
6750 m²

Sale, land lot, 6750m², Kavač, Kotor

Kavač, Kotor Crna Gora

Property description

Prodaje se plac u perspektivnom području Kavača, u blizini žičare Kotor-Lovćen, u području aktivnog razvoja i nove gradnje.

Parametri grafikona:
• Ukupna površina: 6750 m².
• Urbanizovano: 1591 m².
• Koeficijent razvoja: 1,0.
• Zauzetost parcele: 0,4.
• Namjena: građevinarstvo.

Stranica je idealna za brz i kompaktan projekat:
• visokokvalitetna vila;
• mala stambena nekretnina;
• investicijski projekat sa brzim izlaskom.

Prednosti lokacije:
• praktičan pristup;
• blizina Kotora i Tivta;
• područje u razvoju sa rastućom potražnjom.

Dobra ponuda za investitore usmjerena na brzu realizaciju projekta.

Real estate details

Ad ID
508597
Published
06.01.2026
Updated
18.03.2026
Property Type

Land lot

Area

6750m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 130.00 €

Down payment 175,500 €

Monthly installment
4,254 €

240 total installments

Loan amount
702,000 €
Down payment
175,500 €
Total interest
318,956 €
Total payment
1,020.956 €

Area

6750m²

Verified Premium Stan in Kavač

Sale, three bedroom apartment, 90m², Kavač, Kotor

270,000 €

Kavač

3 rooms 2 bathrooms 90
Sale, three bedroom apartment, 90m², Kavač, Kotor
Premium Kuća in Kavač

Sale, house, 240m², Kavač, Kotor

1,100.000 €

Kavač

3 rooms 0 240
Sale, house, 240m², Kavač, Kotor
Premium Kuća in Kavač

Sale, house, 92m², Kavač, Kotor

550,000 €

Kavač

2 rooms 0 92
Sale, house, 92m², Kavač, Kotor
Premium Stan in Kavač

Sale, studio apartment, 24m², Kavač, Kotor

139,000 €

Kavač

0 rooms 1 bathroom 24