652,260 €
  • Sale, land lot, 9318m², Pelinovo, Kotor - image 1
  • Sale, land lot, 9318m², Pelinovo, Kotor - image 2
  • Sale, land lot, 9318m², Pelinovo, Kotor - image 3
  • Sale, land lot, 9318m², Pelinovo, Kotor - image 4
  • Sale, land lot, 9318m², Pelinovo, Kotor - image 5
  • Sale, land lot, 9318m², Pelinovo, Kotor - image 6
652,260 € (70 €/m²)
9318 m²

Sale, land lot, 9318m², Pelinovo, Kotor

Pelinovo, Kotor Crna Gora

Property description

Na prodaju plac u selu Pelinovo, Kotor.

Nalazi se na 250m od škole, vrtića, glavne magistrale, prodavnica i restorana Velji Mlin.

Zauzima površinu od 9,318m2 i nalazi se uz seoski put, ravne strukture.

Plac je odličan za izgradnju stambeno-poslovnih objekata.

Plac nije urbanizovan.

Dokumenta 1/1.

Real estate details

Ad ID
478936
Published
09.10.2025
Updated
30.04.2026
Property Type

Land lot

Area

9318m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 70.00 €

Down payment 130,452 €

Monthly installment
3,162 €

240 total installments

Loan amount
521,808 €
Down payment
130,452 €
Total interest
237,085 €
Total payment
758,893 €

Area

9318m²

Zemljište in Pelinovo

Sale, land lot, 2200m², Pelinovo, Kotor

82,000 €

Pelinovo

2200
Sale, land lot, 2200m², Pelinovo, Kotor
Zemljište in Pelinovo

Sale, land lot, 3000m², Pelinovo, Kotor

160,000 €

Pelinovo

3000
Sale, land lot, 3000m², Pelinovo, Kotor
Premium Kuća in Ljuta

Sale, house, 819m², Ljuta, Kotor

Request

Ljuta

4 rooms 7 bathrooms 819
Sale, house, 819m², Ljuta, Kotor
Premium Stan in Orahovac

Sale, two bedroom apartment, 55m², Orahovac, Kotor

470,000 €

Orahovac

2 rooms 2 bathrooms 55