1,050.000 €
  • Sale, land lot, 5520m², Kavač, Kotor - image 1
  • Sale, land lot, 5520m², Kavač, Kotor - image 2
  • Sale, land lot, 5520m², Kavač, Kotor - image 3
  • Sale, land lot, 5520m², Kavač, Kotor - image 4
  • Sale, land lot, 5520m², Kavač, Kotor - image 5
  • Sale, land lot, 5520m², Kavač, Kotor - image 6
  • Sale, land lot, 5520m², Kavač, Kotor - image 7
  • Sale, land lot, 5520m², Kavač, Kotor - image 8
  • Sale, land lot, 5520m², Kavač, Kotor - image 9
1,050.000 € (190 €/m²)
5520 m²

Sale, land lot, 5520m², Kavač, Kotor

Kavač, Kotor Crna Gora

Property description

Na prodaju je urbanizovano građevinsko zemljište površine 5.520 m², smješteno na blagom kaskadnom terenu u naselju Kavač, u opštini Kotor. Lokacija se odlikuje odličnom povezanošću sa glavnim saobraćajnicama, neposrednom blizinom obale i atraktivnim pogledom na akvatorijum Bokokotorskog zaliva i dio Tivta.
Zemljište posjeduje status urbanizovanog područja, sa mogućnošću izgradnje različitih objekata — od luksuznih privatnih vila i stambenih zgrada do komercijalnih, poslovnih, kulturnih i sportskih sadržaja. Takva fleksibilnost čini ovaj plac izuzetno atraktivnim za investitore sa različitim razvojnim vizijama.
Posebna prednost ponude jeste gotova projektna dokumentacija za izgradnju 8 vila, svaka spratnosti do tri etaže. Dodatno, već je izdata građevinska dozvola za prvu vilu, što omogućava momentalno započinjanje radova bez dodatnih administrativnih prepreka.
Prema važećim urbanističko-tehničkim uslovima:
Maksimalni koeficijent izgrađenosti iznosi 0,8
Dozvoljena bruto razvijena građevinska površina je 4.416 m²
Maksimalna površina osnove objekta: 1.656 m²
Maksimalna spratnost: do 3 etaže
Obavezna površina zelenila: 25–30%
Ovo je rijetka prilika da se investira u zemljište sa spremnim projektom i mogućnošću brze realizacije. Idealno za investitore koji žele da razviju kompleks u atraktivnom dijelu crnogorskog primorja sa visokom potražnjom i infrastrukturnim potencijalom.
Cijena: 1.050.000 €
Za više informacija i prezentaciju dokumentacije, kontaktirajte nas direktno.
Zakazivanje prezentacije i uvida u projekte moguće je uz prethodnu najavu.

Real estate details

Ad ID
478208
Published
08.10.2025
Property Type

Land lot

Area

5520m²

Agency

Mbroker

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 190.22 €

Down payment 210,000 €

Monthly installment
5,090 €

240 total installments

Loan amount
840,000 €
Down payment
210,000 €
Total interest
381,656 €
Total payment
1,221.656 €

Area

5520m²

Verified Premium Stan in Kavač

Sale, three bedroom apartment, 90m², Kavač, Kotor

270,000 €

Kavač

3 rooms 2 bathrooms 90
Sale, three bedroom apartment, 90m², Kavač, Kotor
Premium Kuća in Kavač

Sale, house, 240m², Kavač, Kotor

1,100.000 €

Kavač

3 rooms 0 240
Sale, house, 240m², Kavač, Kotor
Premium Kuća in Kavač

Sale, house, 92m², Kavač, Kotor

550,000 €

Kavač

2 rooms 0 92
Sale, house, 92m², Kavač, Kotor
Premium Stan in Kavač

Sale, studio apartment, 24m², Kavač, Kotor

139,000 €

Kavač

0 rooms 1 bathroom 24
Sale, studio apartment, 24m², Kavač, Kotor
Premium Stan in Kavač

Sale, one bedroom apartment, 28m², Kavač, Kotor

125,000 €

Kavač

1 room 1 bathroom 28