110,000 €
  • Sale, land lot, 420m², Risan, Kotor - image 1
  • Sale, land lot, 420m², Risan, Kotor - image 2
110,000 € (262 €/m²)
420 m²

Sale, land lot, 420m², Risan, Kotor

Risan, Kotor Crna Gora

Property description

🏡 Za prodaju urbanizovan plac 420m², Risan.
📍 MBGP iznosi 420m², a dozvoljena je gradnja P + 1 + Pk.
🌊 Sa placa se pruža prelijepi pogled na zaliv.
💶 Cijena: 110,000 EUR.
//

Real estate details

Ad ID
223821
Published
05.03.2024
Updated
22.03.2026
Property Type

Land lot

Area

420m²

Agency

Dom Home

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 261.90 €

Down payment 22,000 €

Monthly installment
533 €

240 total installments

Loan amount
88,000 €
Down payment
22,000 €
Total interest
39,983 €
Total payment
127,983 €

Area

420m²

Verified Premium Zemljište in Risan

Sale, land lot, 12941m², Risan, Kotor

5,500.000 €

Risan

12941
Sale, land lot, 12941m², Risan, Kotor
Premium Zemljište in Risan

Sale, land lot, 1100m², Risan, Kotor

170,000 €

Risan

1100
Sale, land lot, 1100m², Risan, Kotor
Premium Stan in Risan

Sale, one bedroom apartment, 59m², Risan, Kotor

236,880 €

Risan

1 room 1 bathroom 59
Sale, one bedroom apartment, 59m², Risan, Kotor
Premium Stan in Risan

Sale, one bedroom apartment, 48m², Risan, Kotor

191,568 €

Risan

1 room 1 bathroom 48