693,000 €
  • Sale, land lot, 11000m², Drijenak, Kolašin - image 1
  • Sale, land lot, 11000m², Drijenak, Kolašin - image 2
  • Sale, land lot, 11000m², Drijenak, Kolašin - image 3
  • Sale, land lot, 11000m², Drijenak, Kolašin - image 4
  • Sale, land lot, 11000m², Drijenak, Kolašin - image 5
693,000 € (63 €/m²)
11000 m²

Sale, land lot, 11000m², Drijenak, Kolašin

Drijenak, Kolašin Crna Gora

Property description

Prodaje se plac površine 11.000m2, Kolašin, na svega par kilometara udaljenosti od Centra grada.

Plac se nalazi na odličnoj lokaciji i poseduje sve potrebne pogodnosti za buduće vlasnike – struja i voda su uvedeni, a do samog placa vodi asfaltirani put koji omogućava nesmetan pristup istom.
Po UTU dozvoljena je gradnja Etno sela, i to pet do deset planinskih kućica, (P+Pk ili S+P), pri čemu je maksimalna površina jedne kućice 150m2.
Dozvoljena je i gradnja Eko-hotela, i to P+2+Pk, ili S+P+1+Pk.
Takođe, postoje uslovi i za gradnju stambene jedinice, tri etaže, odnosno S+P+Pk, ili P+1+Pk.

ID: P 561

Real estate details

Ad ID
467452
Published
10.09.2025
Updated
11.05.2026
Property Type

Land lot

Area

11000m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 69.30 €

Down payment 138,600 €

Monthly installment
3,360 €

240 total installments

Loan amount
554,400 €
Down payment
138,600 €
Total interest
251,893 €
Total payment
806,293 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Regulatory information