55,000 €
  • Sale, land lot, 750m², Herceg Novi, Crna Gora - image 1
  • Sale, land lot, 750m², Herceg Novi, Crna Gora - image 2
  • Sale, land lot, 750m², Herceg Novi, Crna Gora - image 3
  • Sale, land lot, 750m², Herceg Novi, Crna Gora - image 4
  • Sale, land lot, 750m², Herceg Novi, Crna Gora - image 5
55,000 € (73 €/m²)
750 m²

Sale, land lot, 750m², Herceg Novi, Crna Gora

Herceg Novi, Crna Gora

Property description

Otkrijte odličnu priliku za kupovinu prostrane parcele zemljišta od 750 m² u Kamenarima, Herceg Novi. Ova nekretnina još uvek nije urbanizovana, pružajući prazan prostor za vaše buduće razvojne planove. Zemljište je povoljno smešteno pored lokalnog pristupnog puta koji, iako nije zvanično kategorizovan kao put, koriste lokalni stanovnici već decenijama, obezbeđujući pouzdan pristup tom području.

Struja je dostupna, s obzirom na to da se nalazi odmah ispod parcele, što olakšava potencijalni razvoj. Zemljište je deo katastarske parcele 447/5 u oblasti Jošica, nudeći obećavajuću investicionu priliku u rastućoj zajednici. Uživajte u mirnom okruženju i potencijalu da stvorite svoj projekat iz snova na ovoj slikovitoj lokaciji. Kontaktirajte nas danas za više informacija i kako bismo dogovorili razgledanje ove vredne nekretnine u Kamenarima.

Real estate details

Ad ID
344662
Published
25.02.2025
Updated
03.05.2026
Property Type

Land lot

Area

750m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 73.33 €

Down payment 11,000 €

Monthly installment
267 €

240 total installments

Loan amount
44,000 €
Down payment
11,000 €
Total interest
19,992 €
Total payment
63,992 €

Area

750m²

Premium Stan in Portonovi

Sale, one bedroom apartment, 78m², Portonovi, Herceg Novi

875,000 €

Portonovi

1 room 1 bathroom 78
Sale, one bedroom apartment, 78m², Portonovi, Herceg Novi
Premium Kuća in Herceg Novi

Sale, house, 189m², Herceg Novi, Crna Gora

490,000 €

Herceg Novi

3 rooms 3 bathrooms 189
Sale, house, 189m², Herceg Novi, Crna Gora
Premium Kuća in Rose

Sale, house, 120m², Rose, Herceg Novi

1,300.000 €

Rose

4 rooms 1 bathroom 120
Sale, house, 120m², Rose, Herceg Novi
Premium Poslovni prostor in Igalo