490,000 €
  • Sale, house, 189m², Herceg Novi, Crna Gora - image 1
  • Sale, house, 189m², Herceg Novi, Crna Gora - image 2
  • Sale, house, 189m², Herceg Novi, Crna Gora - image 3
  • Sale, house, 189m², Herceg Novi, Crna Gora - image 4
  • Sale, house, 189m², Herceg Novi, Crna Gora - image 5
  • Sale, house, 189m², Herceg Novi, Crna Gora - image 6
  • Sale, house, 189m², Herceg Novi, Crna Gora - image 7
  • Sale, house, 189m², Herceg Novi, Crna Gora - image 8
490,000 € (2,593 €/m²)
189 m²
3 Room
3 Bathroom

Sale, house, 189m², Herceg Novi, Crna Gora

Herceg Novi, Crna Gora

Property description

Hitna prodaja,

Nova vila u zatvorenom kompleksu od 8 vila.
Moderan dizajn, energetski efikasna rješenja i jedinstveno, luksuzno okruženje.
Ulaz u kompleks obezbijeđen je vratom i video nadzorom.

Raspored vile:

  • tri spavaće sobe

  • tri kupatila

  • dnevni boravak sa kuhinjom

  • tehnička / pomoćna prostorija

  • terasa

Odlična povezanost sa infrastrukturom. Kompleks se nalazi u границама grada Herceg Novi, samo 3 km od Starog grada, plaža i šetališta.

Prilikom kupovine ne plaća se porez na promet nepokretnosti, što predstavlja uštedu od približno 6%.

Dostupna je i vila u sivoj fazi, što vam omogućava realizaciju sopstvenih dizajnerskih ideja.

Investitor je naša kompanija.
Sva dokumentacija i dozvole su uredni.
Nekretnina je bez tereta i skrivenih nedostataka.

Svi detalji mogu se dogovoriti individualno.

Real estate details

Ad ID
556007
Published
10.05.2026
Updated
10.05.2026
Property Type

House

Area

189m²

Rooms

3

Bathrooms

3

Balconies

2

Number of Floors

1

Year Built

2026

Land Area

600

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2592.59 €

Down payment 98,000 €

Monthly installment
2,375 €

240 total installments

Loan amount
392,000 €
Down payment
98,000 €
Total interest
178,106 €
Total payment
570,106 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of three-bedroom houses - Herceg Novi

Herceg Novi
Montenegro

This property's price is 28.16% lower than the average price of a in Herceg Novi

Average price: 3608.73 €/m²

This property is 24.17% larger then the average size of a in Herceg Novi

Average size: 152 m²

Area Developments

Area

Similiar Properties

Premium Kuća in Đenovići

Sale, house, 350m², Đenovići, Herceg Novi

1,300.000 €

Đenovići

5 rooms 3 bathrooms 350
Sale, house, 350m², Đenovići, Herceg Novi
Premium Kuća in Rose

Sale, house, 120m², Rose, Herceg Novi

1,300.000 €

Rose

4 rooms 1 bathroom 120
Sale, house, 120m², Rose, Herceg Novi
Premium Poslovni prostor in Igalo

Sale, office space, 50m², Igalo, Herceg Novi

200,000 €

Igalo

50
Sale, office space, 50m², Igalo, Herceg Novi
Premium Kuća in Podi

Sale, house, 320m², Podi, Herceg Novi

690,000 €

Podi

4 rooms 4 bathrooms 320
Sale, house, 320m², Podi, Herceg Novi
Premium Stan in Baošići