155,300 €
  • Sale, land lot, 1553m², Trebesinj, Herceg Novi - image 1
  • Sale, land lot, 1553m², Trebesinj, Herceg Novi - image 2
  • Sale, land lot, 1553m², Trebesinj, Herceg Novi - image 3
  • Sale, land lot, 1553m², Trebesinj, Herceg Novi - image 4
155,300 € (100 €/m²)
1553 m²

Sale, land lot, 1553m², Trebesinj, Herceg Novi

Trebesinj, Herceg Novi Crna Gora

Property description

Prodaja plac sa pogledom na more Trebesin Herceg Novi. Povrsina placa iznosi 1.553m2, mogucnost gradnje vise objekata. Udaljenost od mora, Herceg Novog oko 10km.

Cijena: 155.300€

Real estate details

Ad ID
321998
Published
20.12.2024
Updated
24.04.2026
Property Type

Land lot

Area

1553m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 100.00 €

Down payment 31,060 €

Monthly installment
753 €

240 total installments

Loan amount
124,240 €
Down payment
31,060 €
Total interest
56,449 €
Total payment
180,689 €

Area

1553m²

Zemljište in Trebesinj

Sale, land lot, 1718m², Trebesinj, Herceg Novi

361,000 €

Trebesinj

1718
Sale, land lot, 1718m², Trebesinj, Herceg Novi
Zemljište in Trebesinj

Sale, land lot, 300m², Trebesinj, Herceg Novi

100,000 €

Trebesinj

300
Sale, land lot, 300m², Trebesinj, Herceg Novi
Kuća in Trebesinj

Sale, house, 60m², Trebesinj, Herceg Novi

80,000 €

Trebesinj

1 room 1 bathroom 60
Sale, house, 60m², Trebesinj, Herceg Novi
Zemljište in Trebesinj

Sale, land lot, 1050m², Trebesinj, Herceg Novi