110,000 €
  • Sale, land lot, 1757m², Bandići, Danilovgrad - image 1
  • Sale, land lot, 1757m², Bandići, Danilovgrad - image 2
  • Sale, land lot, 1757m², Bandići, Danilovgrad - image 3
  • Sale, land lot, 1757m², Bandići, Danilovgrad - image 4
  • Sale, land lot, 1757m², Bandići, Danilovgrad - image 5
110,000 € (63 €/m²)
1757 m²

Sale, land lot, 1757m², Bandići, Danilovgrad

Bandići, Danilovgrad Crna Gora

Property description

Predstavljamo izvanrednu priliku za kupovinu poljoprivrednog zemljišta u mirnom i perspektivnom naselju Bandići, Danilovgrad. Ovaj prostrani plac, površine 1757 m², idealan je za izgradnju vašeg doma iz snova ili kao sigurna investicija. Lokacija u Bandićima pruža savršen balans između prirodnog okruženja i blizine urbanih sadržaja Danilovgrada i Podgorice, obezbeđujući mir i privatnost uz laku dostupnost. Parcela je već opremljena ključnim elementima koji značajno pojednostavljuju proces gradnje: potpuno je ograđena i ima urađenu septičku jamu. Najvažnije, poseduje važeće Urbanističko-tehničke uslove (UTU), što garantuje da je zemljište spremno za gradnju i omogućava brže dobijanje građevinske dozvole. Takođe, potvrđeno je da parcela ne plavi, što je ključno za stabilnost vaše buduće nekretnine. Sa čistim vlasničkim listom (1/1), ova atraktivna parcela nudi sigurnu kupovinu po cijeni od 110.000 EUR. Ne propustite priliku da postanete vlasnik ovog izuzetnog zemljišta. Za više informacija i zakazivanje obilaska, kontaktirajte nas.

Real estate details

Ad ID
537097
Published
24.03.2026
Property Type

Land lot

Area

1757m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 62.61 €

Down payment 22,000 €

Monthly installment
533 €

240 total installments

Loan amount
88,000 €
Down payment
22,000 €
Total interest
39,983 €
Total payment
127,983 €

Zemljište in Bandići

Sale, land lot, 1000m², Bandići, Danilovgrad

20,000 €

Bandići

1000
Sale, land lot, 1000m², Bandići, Danilovgrad
Zemljište in Bandići

Sale, land lot, 5514m², Bandići, Danilovgrad

88,000 €

Bandići

5514
Sale, land lot, 5514m², Bandići, Danilovgrad
Zemljište in Bandići

Sale, land lot, 5000m², Bandići, Danilovgrad

80,000 €

Bandići

5000
Sale, land lot, 5000m², Bandići, Danilovgrad
Zemljište in Bandići

Sale, land lot, 3890m², Bandići, Danilovgrad

35,000 €

Bandići

3890
Sale, land lot, 3890m², Bandići, Danilovgrad
Verified Zemljište in Bandići

Sale, land lot, 12000m², Bandići, Danilovgrad

40 €

Bandići

12000
Sale, land lot, 12000m², Bandići, Danilovgrad
Verified Zemljište in Bandići

Sale, land lot, 97000m², Bandići, Danilovgrad

291,000 €

Bandići

97000
Sale, land lot, 97000m², Bandići, Danilovgrad
Zemljište in Bandići