110,000 €
  • Sale, land lot, 4111m², Bandići, Danilovgrad - image 1
  • Sale, land lot, 4111m², Bandići, Danilovgrad - image 2
  • Sale, land lot, 4111m², Bandići, Danilovgrad - image 3
110,000 € (27 €/m²)
4111 m²

Sale, land lot, 4111m², Bandići, Danilovgrad

Bandići, Danilovgrad Crna Gora

Property description

Prodaje se plac 4111m2, Bandići. Plac se nalazi na udaljenosti od oko 8 km od centra Danilovgrada.

Do placa vodi asfaltni put sa dvije strane, a dostupni su svi infrastrukturni priključci uključujući struju i vodu.

ID: ML 1390

Real estate details

Ad ID
509758
Published
12.01.2026
Updated
11.05.2026
Property Type

Land lot

Area

4111m²

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 26.76 €

Down payment 22,000 €

Monthly installment
533 €

240 total installments

Loan amount
88,000 €
Down payment
22,000 €
Total interest
39,983 €
Total payment
127,983 €

Area

4111m²

Zemljište in Bandići

Sale, land lot, 1000m², Bandići, Danilovgrad

20,000 €

Bandići

1000
Sale, land lot, 1000m², Bandići, Danilovgrad
Zemljište in Bandići

Sale, land lot, 5514m², Bandići, Danilovgrad

88,000 €

Bandići

5514
Sale, land lot, 5514m², Bandići, Danilovgrad
Zemljište in Bandići

Sale, land lot, 5000m², Bandići, Danilovgrad

80,000 €

Bandići

5000
Sale, land lot, 5000m², Bandići, Danilovgrad
Zemljište in Bandići

Sale, land lot, 3890m², Bandići, Danilovgrad

35,000 €

Bandići

3890
Sale, land lot, 3890m², Bandići, Danilovgrad