120,000 €
  • Sale, house, 90m², Nikšić, Crna Gora - image 1
  • Sale, house, 90m², Nikšić, Crna Gora - image 2
  • Sale, house, 90m², Nikšić, Crna Gora - image 3
  • Sale, house, 90m², Nikšić, Crna Gora - image 4
  • Sale, house, 90m², Nikšić, Crna Gora - image 5
  • Sale, house, 90m², Nikšić, Crna Gora - image 6
  • Sale, house, 90m², Nikšić, Crna Gora - image 7
  • Sale, house, 90m², Nikšić, Crna Gora - image 8
  • Sale, house, 90m², Nikšić, Crna Gora - image 9
  • Sale, house, 90m², Nikšić, Crna Gora - image 10
120,000 € (1,333 €/m²)
90 m²
2 Room
2 Bathroom

Sale, house, 90m², Nikšić, Crna Gora

Nikšić, Crna Gora

Property description

ID 141.

📍 Nikšić · Kuća · 2 spavaće sobe · 120 000 €

📌 Lokacija: Nikšić, 1 km od centra

📐 Površina: 90 m²
🛏 Spavaće sobe: 2
🚿 Kupatila: 2

Ova udobna kuća u Nikšiću nalazi se samo kilometar od centra grada, nudeći pogodan pristup svoj gradskoj infrastrukturi. Prodaje se potpuno namještena, što omogućava novim vlasnicima da se odmah usele bez dodatnih ulaganja. Zahvaljujući blizini škola, prodavnica i vrtića, ova nekretnina je idealna za porodicu ili za one koji cijene udobnost i laku dostupnost pješke do svih potrebnih sadržaja.

Real estate details

Ad ID
559827
Published
20.05.2026
Updated
20.05.2026
Property Type

House

Area

90m²

Rooms

2

Bathrooms

2

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1333.33 €

Down payment 24,000 €

Monthly installment
582 €

240 total installments

Loan amount
96,000 €
Down payment
24,000 €
Total interest
43,618 €
Total payment
139,618 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom houses - Montenegro

Nikšić
Montenegro

This property's price is 34.38% lower than the average price of a in Montenegro

Average price: 2032.03 €/m²

This property is 21.49% smaller then the average size of a in Montenegro

Average size: 115 m²

1,013 €
Average annual price
+7%
Price trend (annually)
9
Sati na trižištu

Regulatory information

Agency (intermediary)

SM investment by Sabina Mailova

Registration number

+38268200906

Location

Crna Gora

Nikšić

Area

90m²

Structure

2 Rooms

Property Type

House

Similiar Properties

Premium Kuća in Ozrinići

Sale, house, 134m², Ozrinići, Nikšić

95,000 €

Ozrinići

4 rooms 1 bathroom 134
Sale, house, 134m², Ozrinići, Nikšić
Premium Zemljište in Grahovo