120,000 €
  • Sale, house, 80m², Nikšić, Crna Gora - image 1
  • Sale, house, 80m², Nikšić, Crna Gora - image 2
  • Sale, house, 80m², Nikšić, Crna Gora - image 3
  • Sale, house, 80m², Nikšić, Crna Gora - image 4
  • Sale, house, 80m², Nikšić, Crna Gora - image 5
  • Sale, house, 80m², Nikšić, Crna Gora - image 6
120,000 € (1,500 €/m²)
80 m²

Sale, house, 80m², Nikšić, Crna Gora

Nikšić, Crna Gora

Property description

Otkrijte svoj miran kutak Crne Gore, udaljen svega 9 km od Nikšića! Ova prelijepa parcela nudi savršen spoj tradicije, udobnosti i prostora — sa 9.200m² obradivog zemljišta, renoviranom glavnom kućom i starom kamenom građevinom, koja se može obnoviti ili koristiti kao pomoćni objekat.

Glavna kuća, izgrađena prije 15 godina, ima osnovu od 80m² i polusprat iste površine. Povezana je na struju, vodu, put i internet, i spremna za useljenje.

Stara kamena kuća predstavlja dio crnogorske graditeljske baštine i daje posebnu čar nekretnini — idealna za ličnu upotrebu, seoski turizam ili kreativnu rekonstrukciju.

Zemljište oko kuća idealno je za baštovanstvo, poljoprivredu ili gradnju dodatnih objekata, sa predivnim pogledima i mirnim okruženjem. Savršeno za porodični život, razvoj agroturizma ili investiciju.

Kontaktirajte nas danas za više informacija ili zakazivanje obilaska.

Real estate details

Ad ID
477489
Published
07.10.2025
Updated
03.05.2026
Property Type

House

Area

80m²

Rooms

N/A

Bathrooms

N/A

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1500.00 €

Down payment 24,000 €

Monthly installment
582 €

240 total installments

Loan amount
96,000 €
Down payment
24,000 €
Total interest
43,618 €
Total payment
139,618 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected
In partnership withHipotekarna Banka

Average prices of houses - Nikšić

Nikšić
Montenegro

This property's price is 48.09% higher than the average price of a in Nikšić

Average price: 1012.90 €/m²

This property is 46.67% smaller then the average size of a in Nikšić

Average size: 150 m²

Area

80m²

Premium Kuća in Ozrinići

Sale, house, 134m², Ozrinići, Nikšić

95,000 €

Ozrinići

4 rooms 1 bathroom 134
Sale, house, 134m², Ozrinići, Nikšić
Premium Stan in Centar

Sale, two bedroom apartment, 65m², Centar, Nikšić

143,000 €

Centar