615,000 €
  • Sale, house, 600m², Meljine, Herceg Novi - image 1
  • Sale, house, 600m², Meljine, Herceg Novi - image 2
  • Sale, house, 600m², Meljine, Herceg Novi - image 3
  • Sale, house, 600m², Meljine, Herceg Novi - image 4
  • Sale, house, 600m², Meljine, Herceg Novi - image 5
  • Sale, house, 600m², Meljine, Herceg Novi - image 6
  • Sale, house, 600m², Meljine, Herceg Novi - image 7
  • Sale, house, 600m², Meljine, Herceg Novi - image 8
  • Sale, house, 600m², Meljine, Herceg Novi - image 9
615,000 € (1,025 €/m²)
600 m²
5 Room
4 Bathroom

Sale, house, 600m², Meljine, Herceg Novi

Meljine, Herceg Novi Crna Gora

Property description

Troetazna Vila Meljine Herceg Novi. Povrsina vile 600m.  Sastoji se iz tri etaze koje su povezane unutrasnjim stepenistem. Od toga: Prizemlje : garaza, sauna, teretana, kupatilo, garderober. Prvi sprat: dnevni boravak otvorenog tipa sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavace sobe, kupatilo. Drugi sprat: tri spavace sobe sa kupatilima i garderoberom. Krovna terasa ima povrsinu od 200m². Povrsina dvorista 513m2. Zavrseni su grubi gradjevinski radovi, a buducem kupcu je na raspolaganju projekat i idejno rjesenje za zavrsetak radova na ekstrijeru i enterijeru. Vila posjeduje gradjevinske dozvole i placene komunalije. Cijena 615.000€

Real estate details

Ad ID
334639
Published
31.01.2025
Updated
24.04.2026
Property Type

House

Area

600m²

Rooms

5

Bathrooms

4

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 1025.00 €

Down payment 123,000 €

Monthly installment
2,981 €

240 total installments

Loan amount
492,000 €
Down payment
123,000 €
Total interest
223,542 €
Total payment
715,542 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of five+ bedroom houses - Herceg Novi

Meljine
Herceg Novi

This property's price is 58.92% lower than the average price of a in Herceg Novi

Average price: 2494.96 €/m²

This property is 125.48% larger then the average size of a in Herceg Novi

Average size: 266 m²

Area

600m²

Structure

5 Room

Property Type

House

Rivijera Nekretnine

Similiar Properties

Premium Stan in Meljine

Sale, apartment, 47m², Meljine, Herceg Novi

155,000 €

Meljine

10 rooms 1 bathroom 47
Sale, apartment, 47m², Meljine, Herceg Novi
Stan in Meljine

Sale, two bedroom apartment, 58m², Meljine, Herceg Novi