Porodicna kuca sa odlicnim pogledom na more Herceg Novi. Ukupna povrsina kuce 296 m2, sastoji se od tri stana, 51m2 jednosoban, 115 m2 trosoban, 106 m2 trosoban stan, podrum od 24 m2. Povrsina dvorista oko kuce 268 m2, parking obezbjedjen + garaza 30 m2. Kuca u odlicnom stanju, udaljenost od starog grada, desetak minuta hoda. Cijena: 610.000€
House
296m²
5
3
Agency
Rivijera NekretninePrice per m²: 2060.81 €
Down payment 122,000 €
Do you qualify for this loan?
This property's price is 83.6% higher than the average price of a in Centar
Average price: 1122.45 €/m²
This property is 15.63% larger then the average size of a in Centar
Average size: 256 m²
Area
296m²
Structure
5 Room
Property Type
House
Own this property starting from
Fixed rate from: 4%