105,000 €
  • Sale, house, 46m², Mrkovi, Herceg Novi - image 1
  • Sale, house, 46m², Mrkovi, Herceg Novi - image 2
  • Sale, house, 46m², Mrkovi, Herceg Novi - image 3
  • Sale, house, 46m², Mrkovi, Herceg Novi - image 4
  • Sale, house, 46m², Mrkovi, Herceg Novi - image 5
  • Sale, house, 46m², Mrkovi, Herceg Novi - image 6
  • Sale, house, 46m², Mrkovi, Herceg Novi - image 7
  • Sale, house, 46m², Mrkovi, Herceg Novi - image 8
  • Sale, house, 46m², Mrkovi, Herceg Novi - image 9
105,000 € (2,283 €/m²)
46 m²
2 Room
1 Bathroom

Sale, house, 46m², Mrkovi, Herceg Novi

Mrkovi, Herceg Novi Crna Gora

Property description

U naselju Mrkovi, poluostrvo Lustica na prodaju useljiva kuca – vikendica, povrsine stanbenog prostora 46 m2. Savršena lokacija za ljubitelje mira, tisane i prelijepe prirode.

Kuca je locirana na 4 km udaljenosti od naljepsih plaza Miriste, Zanjice i Rose.

Dobra putna konekcija i asfaltiran put vode do kuce. Struja, voda, ulicna rasvjeta raspolozivi.

Raspored prostorija: dvije spavace sobe, trpezarija sa kuhinjom i kupatilo.

Povrsina dvorista oko kuce 156 m2. Obezbijedjen parking prostor za dva vozila.

Kuća je u procesu legalizacije, za koju se veoma brzo ocekuje pozitivno resenje.

Cijena 105.000 Eur

Real estate details

Ad ID
262033
Published
06.07.2024
Updated
24.04.2026
Property Type

House

Area

46m²

Rooms

2

Bathrooms

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 2282.61 €

Down payment 21,000 €

Monthly installment
509 €

240 total installments

Loan amount
84,000 €
Down payment
21,000 €
Total interest
38,166 €
Total payment
122,166 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of two-bedroom houses - Herceg Novi

Mrkovi
Herceg Novi

This property's price is 11.63% lower than the average price of a in Herceg Novi

Average price: 2583.15 €/m²

This property is 65.85% smaller then the average size of a in Herceg Novi

Average size: 135 m²

Area

46m²

Structure

2 Rooms

Property Type

House

Rivijera Nekretnine

Similiar Properties

Zemljište in Mrkovi

Sale, land lot, 493m², Mrkovi, Herceg Novi

54,999 €

Mrkovi

493
Sale, land lot, 493m², Mrkovi, Herceg Novi
Zemljište in Mrkovi

Sale, land lot, 492m², Mrkovi, Herceg Novi

550,000 €

Mrkovi

492
Sale, land lot, 492m², Mrkovi, Herceg Novi