Dvojna kuca sa tri stana Podi Herceg Novi. Ukupna stambena povrsina iznosi 400m2 i dvoriste 430m2.
Od toga cetvorosobni stan, raspored prostorija: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, 4 spavace sobe sa 4 kupatila, dvije terase (132 m2 + 28 m2 terase + 200 m2 dvorista).
Trosoban stan, raspored prostorija: dnevna soba sa kuhinjom, 3 spavace sobe, dva kupatila, veseraj, malo dvoriste od 30 m2. Ukupne povrsine 125 m2 i dvoriste 30 m2.
Dupleks trosoban stan, raspored prostorija: Raspored prostorija: dnevna soba sa kuhinjom, 3 spavace sobe, dva kupatila, veseraj, dvoriste 200m2. Ukupne povrsine 115m2 i dvoriste 200m2.
Udaljenost od mora 3km, parking obezbijeđen.
Cijena: 395.600€
House
400m²
5
8
Agency
Rivijera NekretninePrice per m²: 989.00 €
Down payment 79,120 €
Do you qualify for this loan?
This property's price is 37.36% lower than the average price of a in Podi
Average price: 1578.95 €/m²
This property is 53.85% larger then the average size of a in Podi
Average size: 260 m²
Area
400m²
Structure
5 Room
Property Type
House
Own this property starting from
Fixed rate from: 4%