472,500 €
  • Sale, house, 100m², Cetinje, Crna Gora - image 1
  • Sale, house, 100m², Cetinje, Crna Gora - image 2
  • Sale, house, 100m², Cetinje, Crna Gora - image 3
  • Sale, house, 100m², Cetinje, Crna Gora - image 4
  • Sale, house, 100m², Cetinje, Crna Gora - image 5
  • Sale, house, 100m², Cetinje, Crna Gora - image 6
  • Sale, house, 100m², Cetinje, Crna Gora - image 7
  • Sale, house, 100m², Cetinje, Crna Gora - image 8
472,500 € (4,725 €/m²)
100 m²

Sale, house, 100m², Cetinje, Crna Gora

Cetinje, Crna Gora

Property description

Otvorite jedinstvenu priliku da posjedujete šarmantnu kuću sa prostranim imanjem na slikovitoj obali Skadarskog jezera, u selu Prevlaka blizu Cetinja. Ova nekretnina nudi idealno utočište za one koji traže mir i povezanost sa prirodom, jer se nalazi u prvoj zoni nacionalnog parka, čineći je savršenim mjestom za ljubitelje prirode i entuzijaste plovidbe.

Kuća, zajedno sa pomoćnim objektima, prostire se na približno 100 kvadratnih metara i sadrži tri prostorije, kupatilo, odvojenu ostavu i podrum ispod terase. Sa ukupnom površinom imanja od 5.500 kvadratnih metara, ovo imanje pruža obilje prostora za različite projekte, od proširenja stambenog prostora do poljoprivrednih poduhvata. Asfaltirani putevi prolaze kroz cijelo imanje, omogućavajući nesmetan pristup sve do ivice jezera, gdje vas čeka privatni pristan, savršen za vezivanje čamaca i uživanje u zadivljujućem ambijentu Skadarskog jezera.

Nekretnina posjeduje ključne komunalne usluge, uključujući struju i bunarsku vodu, pružajući sve potrebne udobnosti za miran život uz jezero. Dodatno, imanje je u vlasništvu 1/1 i nema pravnih tereta, što osigurava jednostavan proces kupovine.

Za one s vizijom razvoja, postoji mogućnost dogovora o zajedničkim ulaganjima, omogućavajući vam da iskoristite ovu rijetku priliku u zaštićenom području nacionalnog parka. Nekretnina je takođe otvorena za moguće zamjene za nekretnine u Podgorici ili na crnogorskom primorju, pružajući fleksibilnost potencijalnim kupcima.