97,000 €
  • Sale, one bedroom apartment, 49m², Zabjelo, Podgorica - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 49m², Zabjelo, Podgorica - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 49m², Zabjelo, Podgorica - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 49m², Zabjelo, Podgorica - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 49m², Zabjelo, Podgorica - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 49m², Zabjelo, Podgorica - image 6
  • Sale, one bedroom apartment, 49m², Zabjelo, Podgorica - image 7
  • Sale, one bedroom apartment, 49m², Zabjelo, Podgorica - image 8
  • Sale, one bedroom apartment, 49m², Zabjelo, Podgorica - image 9
  • Sale, one bedroom apartment, 49m², Zabjelo, Podgorica - image 10
97,000 € (1,980 €/m²)
49 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 49m², Zabjelo, Podgorica

Zabjelo, Podgorica Crna Gora

Property description

Otkrijte svoj novi dom u srcu Podgorice! Predstavljamo Vam fantastičan jednosoban stan za prodaju u omiljenom naselju Zabjelo, savršenom za udoban život. Ovaj moderni stan, površine 49.0 m², kompletno je opremljen i spreman za useljenje – bez dodatnih briga oko namještaja. Raspored prostorija je izuzetno funkcionalan i uključuje: prostrano predsoblje, stilski uređenu kuhinju, komfornu trpezariju, praktičan hodnik, jednu spavaću sobu i jedno kupatilo. Svaki kutak je osmišljen za maksimalnu udobnost i funkcionalnost. Zabjelo nudi sve prednosti urbanog života na dohvat ruke: blizina obrazovnih ustanova, supermarketa, parkova i rekreativnih zona. Cijena: 97,000.0 EUR. Idealno za pojedince, mlade parove ili kao pametna investicija za izdavanje. Kontaktirajte nas na +38269100549 i zakažite svoj termin za razgledanje ovog prelijepog stana!

Real estate details

Ad ID
545785
Published
10.04.2026
Updated
24.04.2026
Property Type

Apartment

Area

49m²

Rooms

1

Bathrooms

1

Floor

5. fl.

Property parameters

Price per m²: 1979.59 €

Down payment 19,400 €

Monthly installment
470 €

240 total installments

Loan amount
77,600 €
Down payment
19,400 €
Total interest
35,258 €
Total payment
112,858 €

Location

Map preview

Average prices of one-bedroom apartments - Zabjelo

Zabjelo
Podgorica

This property's price is 21.37% lower than the average price of a single bedroom apartment in Zabjelo

Average price: 2517.64 €/m²

This property is 10.41% larger then the average size of a single bedroom apartment in Zabjelo

Average size: 44 m²

2,518 €
Average annual price
+9%
Price trend (annually)
41
Day on the market
BC

Balsa Cerovic

Balsa Cerovic

Similiar Properties

Premium Stan in Zabjelo

Sale, two bedroom apartment, 88m², Zabjelo, Podgorica

250,000 €

Zabjelo

2 rooms 2 bathrooms 88
Sale, two bedroom apartment, 88m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo

Sale, one bedroom apartment, 46m², Zabjelo, Podgorica

145,000 €

Zabjelo

1 room 1 bathroom 46
Sale, one bedroom apartment, 46m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo

Sale, one bedroom apartment, 35m², Zabjelo, Podgorica

97,000 €

Zabjelo

1 room 1 bathroom 35