148,000 €
  • Sale, one bedroom apartment, 63m², Topla, Herceg Novi - image 1
  • Sale, one bedroom apartment, 63m², Topla, Herceg Novi - image 2
  • Sale, one bedroom apartment, 63m², Topla, Herceg Novi - image 3
  • Sale, one bedroom apartment, 63m², Topla, Herceg Novi - image 4
  • Sale, one bedroom apartment, 63m², Topla, Herceg Novi - image 5
  • Sale, one bedroom apartment, 63m², Topla, Herceg Novi - image 6
148,000 € (2,349 €/m²)
63 m²
1 Room
1 Bathroom

Sale, one bedroom apartment, 63m², Topla, Herceg Novi

Topla, Herceg Novi Crna Gora

Property description

Na prodaju potpuno opremljen jednosoban stan površine 63m², smješten u centru Herceg Novog, iznad glavne autobuske stanice.

Stan se nalazi na prvom spratu zgrade bez lifta i ima otvoren pogled na more. U sklopu kompleksa stanarima je na raspolaganju bazen, što ovu nekretninu dodatno izdvaja na tržištu.

Lokacija je izuzetno praktična:

  • 300m udaljen od mora

  • 100m od glavne autobuske stanice

Parking je obezbijeđen:

  • za gornju zgradu iznad objekta

  • za donju zgradu ispod objekta

Stan se prodaje kompletno namješten i spreman za useljenje ili izdavanje.

Real estate details

Ad ID
546426
Published
14.04.2026
Property Type

Apartment

Area

63m²

Rooms

1

Bathrooms

1

Floor

1. fl.

Balconies

1

Property parameters

Price per m²: 2349.21 €

Down payment 29,600 €

Monthly installment
717 €

240 total installments

Loan amount
118,400 €
Down payment
29,600 €
Total interest
53,795 €
Total payment
172,195 €

Location

Map preview

Average prices of one-bedroom apartments - Topla

Topla
Herceg Novi

This property's price is 17.82% lower than the average price of a single bedroom apartment in Topla

Average price: 2858.64 €/m²

This property is 27% larger then the average size of a single bedroom apartment in Topla

Average size: 50 m²

Area

63m²

Structure

1 Rooms

Property Type

Apartment

Intermedio nekretnine

Similiar Properties

Verified Premium Stan in Topla

Sale, one bedroom apartment, 56m², Topla, Herceg Novi

190,000 €

Topla

1 room 1 bathroom 56
Sale, one bedroom apartment, 56m², Topla, Herceg Novi