420,000 €
  • Sale, two bedroom apartment, 79m², Rafailovići, Budva - image 1
  • Sale, two bedroom apartment, 79m², Rafailovići, Budva - image 2
  • Sale, two bedroom apartment, 79m², Rafailovići, Budva - image 3
  • Sale, two bedroom apartment, 79m², Rafailovići, Budva - image 4
  • Sale, two bedroom apartment, 79m², Rafailovići, Budva - image 5
  • Sale, two bedroom apartment, 79m², Rafailovići, Budva - image 6
  • Sale, two bedroom apartment, 79m², Rafailovići, Budva - image 7
  • Sale, two bedroom apartment, 79m², Rafailovići, Budva - image 8
  • Sale, two bedroom apartment, 79m², Rafailovići, Budva - image 9
420,000 € (5,316 €/m²)
79 m²
2 Room
2 Bathroom

Sale, two bedroom apartment, 79m², Rafailovići, Budva

Rafailovići, Budva Crna Gora

Property description

LOKACIJA
Ovaj stan se nalazi u Bečićima, na samo 4 km od centra Budve. Plaža je udaljena svega 10 metara, što omogućava direktan pristup moru. Aerodrom Tivat je udaljen 24 km, dok je Aerodrom Podgorica na 60 km. Restorani, kafići, prodavnice i šetalište uz more nalaze se na pješačkoj udaljenosti.

O PROJEKTU
Zgrada ima 12 spratova, a stan se nalazi na 5. spratu. Kompleks nudi sadržaje kao što su bazen, spoljna teretana i hamam. Okolina je bogata restoranima i kafićima, što stvara živopisno primorsko okruženje. Zgrada je pristupačna putem asfaltiranog puta povezanog sa glavnom saobraćajnicom.

OPIS STANA
Stan se sastoji od ulaznog hodnika, otvorenog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, dva kupatila i prostrane terase sa panoramskim pogledom na more. Potpuno je namješten i spreman za odmah korišćenje ili izdavanje.

INVESTICIJSKI HIGHLIGHTI
Snažna investiciona prilika zahvaljujući prvoj liniji do mora i velikoj potražnji za izdavanje tokom cijele godine. Idealan je kako za kratkoročni turistički najam, tako i za dugoročno izdavanje.

OPIS REGIONA
Budvanska rivijera poznata je po jadranskoj obali i više od 30 plaža. Kombinuje živopisnu turističku atmosferu sa mirnijim obližnjim mjestima, nudeći i opuštanje i brz pristup centru Budve.

Real estate details

Ad ID
547580
Published
17.04.2026
Property Type

Apartment

Area