255,000 €
  • Sale, studio apartment, 35m², Rafailovići, Budva - image 1
  • Sale, studio apartment, 35m², Rafailovići, Budva - image 2
  • Sale, studio apartment, 35m², Rafailovići, Budva - image 3
  • Sale, studio apartment, 35m², Rafailovići, Budva - image 4
  • Sale, studio apartment, 35m², Rafailovići, Budva - image 5
  • Sale, studio apartment, 35m², Rafailovići, Budva - image 6
  • Sale, studio apartment, 35m², Rafailovići, Budva - image 7
  • Sale, studio apartment, 35m², Rafailovići, Budva - image 8
  • Sale, studio apartment, 35m², Rafailovići, Budva - image 9
255,000 € (7,286 €/m²)
35 m²
1 Bathroom

Sale, studio apartment, 35m², Rafailovići, Budva

Rafailovići, Budva Crna Gora

Property description

Predstavljamo vam ekskluzivan studio apartman površine 35m² u prestižnom SeaStar Rafailovići.
Ova moderno i potpuno opremljena nekretnina nudi savršen spoj luksuza, funkcionalnosti i vrhunske lokacije 🏖️ Studio je pažljivo dizajniran kako bi maksimalno iskoristio prostor, sa otvorenim konceptom dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, kao i elegantno uređenim kupatilom.
Velike staklene površine omogućavaju obilje prirodnog svjetla ☀️ i pružaju spektakularan, otvoren pogled na more 🌅
Posebna prednost ovog apartmana je njegova pozicija – prvi red do mora 🌊, što garantuje neometan pogled i direktnu blizinu plaže 🏝️ Idealan je kako za ličnu upotrebu, tako i kao investicija sa visokim potencijalom za izdavanje tokom cijele godine 📈💼
Cijena: 255.000 EUR. Ne propustite priliku da posjedujete svoj kutak raja na crnogorskoj obali. Kontaktirajte nas za više informacija i zakazivanje posjete!

Real estate details

Ad ID
540306
Published
01.04.2026
Updated
04.05.2026
Property Type

Apartment

Area

35m²

Rooms

0

Bathrooms

1

Floor

5. fl.

Year Built

2025

Condition

New / unused

Furnished

Furnished

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 7285.71 €

Down payment 51,000 €

Monthly installment
1,236 €

240 total installments

Loan amount
204,000 €
Down payment
51,000 €
Total interest
92,688 €
Total payment
296,688 €

Location

Map preview

Average prices of apartments - Rafailovići

Rafailovići
Budva

This property's price is 128.23% higher than the average price of a studio apartment in Rafailovići

Average price: 3192.31 €/m²

This property is 0.89% larger then the average size of a studio apartment in Rafailovići

Average size: 35 m²

Regulatory information

Agency (intermediary)

ADRIATIC DREAM ESTATE

Registration number

38268508080

Location

Budva

Rafailovići

Area

35m²

Premium Stan in Rafailovići

Sale, studio apartment, 27m², Rafailovići, Budva

94,500 €

Rafailovići

0 rooms 1 bathroom 27
Sale, studio apartment, 27m², Rafailovići, Budva