329,000 €
  • Sale, four bedroom apartment, 84m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 1
  • Sale, four bedroom apartment, 84m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 2
  • Sale, four bedroom apartment, 84m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 3
  • Sale, four bedroom apartment, 84m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 4
  • Sale, four bedroom apartment, 84m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 5
  • Sale, four bedroom apartment, 84m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 6
  • Sale, four bedroom apartment, 84m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd - image 7
329,000 € (3,917 €/m²)
84 m²
4 Room

Sale, four bedroom apartment, 84m², Zemun Sve Podlokacije, Beograd

Zemun Sve Podlokacije, Beograd Srbija

Property description

U ponudi je moderan četvorosoban stan smešten na 14. spratu od ukupno 22 sprata u prestižnom stambenom kompleksu New Minel na Tošinom bunaru.

Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od:

prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,
tri spavaće sobe,
master spavaće sobe sa sopstvenim kupatilom,
hodnika,
dodatnog kupatila,
terase.

Objekat odlikuje vrhunski kvalitet gradnje, savremena arhitektura i pažljivo birani materijali, dok stan pruža otvoren pogled koji se retko nalazi na tržištu.

Rok završetka radova je oktobar ove godine.

Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za porodičan život, tako i kao investicija za izdavanje zbog atraktivne lokacije i visokog potencijala rente.

Cena je iskazana sa uračunatim PDV-om, uz mogućnost povrata PDV-a.

Real estate details

Ad ID
558124
Published
16.05.2026
Updated
16.05.2026
Property Type

Apartment

Area

84m²

Rooms

4

Bathrooms

0

Floor

14. fl.

Balconies

1

Loan calculator

Property parameters

Price per m²: 3916.67 €

Down payment 65,800 €

Monthly installment
1,595 €

240 total installments

Loan amount
263,200 €
Down payment
65,800 €
Total interest
119,586 €
Total payment
382,786 €

Do you qualify for this loan?

Takes less than 1 min to completeYour data is protected

Average prices of four-bedroom apartments - Zemun Sve Podlokacije

Zemun Sve Podlokacije
Beograd

This property's price is 25.58% higher than the average price of a four bedroom apartment in Zemun Sve Podlokacije

Average price: 3118.89 €/m²

This property is 21.11% smaller then the average size of a four bedroom apartment in Zemun Sve Podlokacije

Average size: 106 m²

3,119 €
Average annual price
+11%
Price trend (annually)
21
Hours on the market

Regulatory information

Agency (intermediary)

N NEKRETNINE

Registration number

1405

Location

Beograd

Zemun Sve Podlokacije

Area

84m²

Structure

4 Rooms

Property Type

Apartment

N NEKRETNINE

Similiar Properties

Premium Stan in Zagorič

Sale, three bedroom apartment, 131m², Zagorič, Podgorica