500,000 €
  • Prodaja, ugostiteljski objekat, 800m², Ugrinovci, Gornji Milanovac - image 1
  • Prodaja, ugostiteljski objekat, 800m², Ugrinovci, Gornji Milanovac - image 2
  • Prodaja, ugostiteljski objekat, 800m², Ugrinovci, Gornji Milanovac - image 3
  • Prodaja, ugostiteljski objekat, 800m², Ugrinovci, Gornji Milanovac - image 4
  • Prodaja, ugostiteljski objekat, 800m², Ugrinovci, Gornji Milanovac - image 5
  • Prodaja, ugostiteljski objekat, 800m², Ugrinovci, Gornji Milanovac - image 6
  • Prodaja, ugostiteljski objekat, 800m², Ugrinovci, Gornji Milanovac - image 7
  • Prodaja, ugostiteljski objekat, 800m², Ugrinovci, Gornji Milanovac - image 8
  • Prodaja, ugostiteljski objekat, 800m², Ugrinovci, Gornji Milanovac - image 9
  • Prodaja, ugostiteljski objekat, 800m², Ugrinovci, Gornji Milanovac - image 10
  • Prodaja, ugostiteljski objekat, 800m², Ugrinovci, Gornji Milanovac - image 11
  • Prodaja, ugostiteljski objekat, 800m², Ugrinovci, Gornji Milanovac - image 12
  • Prodaja, ugostiteljski objekat, 800m², Ugrinovci, Gornji Milanovac - image 13
  • Prodaja, ugostiteljski objekat, 800m², Ugrinovci, Gornji Milanovac - image 14
  • Prodaja, ugostiteljski objekat, 800m², Ugrinovci, Gornji Milanovac - image 15
  • Prodaja, ugostiteljski objekat, 800m², Ugrinovci, Gornji Milanovac - image 16
  • Prodaja, ugostiteljski objekat, 800m², Ugrinovci, Gornji Milanovac - image 17
  • Prodaja, ugostiteljski objekat, 800m², Ugrinovci, Gornji Milanovac - image 18
  • Prodaja, ugostiteljski objekat, 800m², Ugrinovci, Gornji Milanovac - image 19
  • Prodaja, ugostiteljski objekat, 800m², Ugrinovci, Gornji Milanovac - image 20
500,000 € (625 €/m²)
800 m²

Prodaja, ugostiteljski objekat, 800m², Ugrinovci, Gornji Milanovac

Ugrinovci, Gornji Milanovac Srbija

Opis nekretnine

Na obroncima planine Rudnik nalazi se luksuzan hotelski kompleks, pr+I svaki nivo po 800m2, uk 800m2, 46a.
Grejanje u objektu je podno dok se dva unutrašnja bazena leti greju na solar, a zimi na kotlove na čvrsto gorivo i pelet, manji bazen ima i kamin.
Hotel ima smeštajne kapacitete od 19 soba sa kupatilima i tri apartmana, restoran sa 100 mesta, konferencijsku salu sa 50 mesta, dečiju igraonicu, sobu za bilijar, stoni tenis i stoni fudbal, prostor za teretanu, kuhinju, 6 toaleta, vešeraj.
Tri spoljna bazena sa ležaljkama, toaletima, wellness centar sa dva unutrašnja bazena, tri saune ( dve finske i jedna IC), slana soba, đakuzi za 6 osoba, odeljkom za masažu, tri toaleta, zajedno sa velikom baštom sa jezercetom sa vodopadom upotpunjuje kompletan ugođaj boravka u ovom hotelu.
Hotel se izdaje potpuno opremljen.
Ima veoma dobar prilaz i parking za 40tak vozila, autobuska stanica je udaljena 10 metara. agencijska provizija 2%

Detalji o nekretnini

ID oglasa
437550
Objavljeno
10.07.2025
Ažuriran
17.03.2026
Tip nekretnine

Ugostiteljski objekat

Kvadratura

800m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 625.00 €

Učešće 100,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,424 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
400,000 €
Učešće
100,000 €
Ukupna kamata
181,741 €
Ukupno plaćanje
581,741 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Lider Nekretnine

Registarski broj

992

Lokacija

Gornji Milanovac

Ugrinovci

Kvadratura

800m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Ugostiteljski objekat

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

LW

Lider Nekretnine

Slične nekretnine

Kuća in Ugrinovci

Prodaja, kuća, 250m², Ugrinovci, Gornji Milanovac

28,000 €

Ugrinovci

250
Prodaja, kuća, 250m², Ugrinovci, Gornji Milanovac
Zemljište in Trudelj

Prodaja, plac, 70000m², Trudelj, Gornji Milanovac

Na Upit

Trudelj

70000
Prodaja, plac, 70000m², Trudelj, Gornji Milanovac
Kuća in Reljinci

Prodaja, kuća, 200m², Reljinci, Gornji Milanovac

20,000 €

Reljinci

200
Prodaja, kuća, 200m², Reljinci, Gornji Milanovac
Kuća in Trudelj

Prodaja, kuća, 80m², Trudelj, Gornji Milanovac

10,000 €