92,400 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Rudine, Zlatibor - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Rudine, Zlatibor - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Rudine, Zlatibor - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Rudine, Zlatibor - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Rudine, Zlatibor - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Rudine, Zlatibor - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Rudine, Zlatibor - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Rudine, Zlatibor - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Rudine, Zlatibor - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Rudine, Zlatibor - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Rudine, Zlatibor - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Rudine, Zlatibor - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Rudine, Zlatibor - image 13
92,400 € (2,100 €/m²)
44 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 44m², Rudine, Zlatibor

Rudine, Zlatibor Srbija

Opis nekretnine

Naš apartman se nalazi na veoma povoljnoj lokaciji na Zlatiboru, na samo 4 minuta hoda od centra i 3 minuta od Maxi supermarketa. Apartman je smešten pored Kulturnog centra, što pruža savršen spoj centralne lokacije i mirnog okruženja. Uz privatno zatvoreno parking mesto, nudi dodatnu udobnost i sigurnost. Zahvaljujući tihoj lokaciji i pogledu na šumu, apartman pruža jedinstven osećaj mira i odmora. Kako se Zlatibor brzo razvija, posebno uz projekat novog aerodroma i izgradnju privatnih sportskih objekata, ova nekretnina predstavlja odličnu investicionu priliku. Za sve koji žele da pogledaju apartman, rado ćemo pomoći uz prethodno zakazivanje termina.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
531132
Objavljeno
07.03.2026
Ažuriran
04.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

44m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

Prizemlje

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2019

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2100.00 €

Učešće 18,480 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
448 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
73,920 €
Učešće
18,480 €
Ukupna kamata
33,586 €
Ukupno plaćanje
107,506 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene dvosobnih stanova - Zlatibor

Rudine
Zlatibor

Cena ove nekretnine je 2.14% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Zlatibor

Prosečna cena: 2056.03 €/m²

Ova nekretnina je 5.8% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Zlatibor

Prosečna veličina: 47 m²

Balkan Leisure

Hakan Aytemiz

Slične nekretnine

Zemljište in Rudine

Prodaja, plac, 2000m², Rudine, Zlatibor

Na Upit

Rudine

2000
Prodaja, plac, 2000m², Rudine, Zlatibor
Stan in Rudine

Prodaja, dvosoban stan, 48m², Rudine, Zlatibor

96,000 €

Rudine

2 sobe 1 kupatilo 48
Prodaja, dvosoban stan, 48m², Rudine, Zlatibor
Premium Ugostiteljski objekat in Zlatibor

Prodaja, ugostiteljski objekat, 768m², Zlatibor, Srbija

1,500.000 €

Zlatibor

5 soba 15 kupatila 768
Prodaja, ugostiteljski objekat, 768m², Zlatibor, Srbija
Kuća in Karaula

Prodaja, kuća, 213m², Karaula, Zlatibor

206,000 €

Karaula

7 soba 5 kupatila 213
Prodaja, kuća, 213m², Karaula, Zlatibor
Stan in Zlatibor