146,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Pančevo, Srbija - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Pančevo, Srbija - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Pančevo, Srbija - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Pančevo, Srbija - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Pančevo, Srbija - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Pančevo, Srbija - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Pančevo, Srbija - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Pančevo, Srbija - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Pančevo, Srbija - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Pančevo, Srbija - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Pančevo, Srbija - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Pančevo, Srbija - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Pančevo, Srbija - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Pančevo, Srbija - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Pančevo, Srbija - image 15
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Pančevo, Srbija - image 16
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Pančevo, Srbija - image 17
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Pančevo, Srbija - image 18
  • Prodaja, trosoban stan, 79m², Pančevo, Srbija - image 19
146,000 € (1,848 €/m²)
79 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 79m², Pančevo, Srbija

Pančevo, Srbija

Opis nekretnine

Pančevo - Svetog Save

3.0, duplex, uknjižen 79m2 (terasa), 2/2, EG/GAS, interfon, KATV, internet, parking

Prodaje se održavan i funkcionalan trosoban dupleks, odmah useljiv u ulici Svetog Save. Stan se nalazi na 2. spratu manje dvorišne zgrade što ga čini izuzetno mirnim, izolovanim od ulične buke. Visok nivo gradnje iz 2013 godine, energetski efikasna zgrada, kvalitetna PVC stolarija sa roletnama, italijanska keramika i sanitarije, hrastov
parket, protivprovalna ulazna vrata, etažno grejanje na gas.

Ovaj dupleks je po strukturi trosoban, površine 79 m2.
Na prvom nivou je velika dnevna soba, trepezarija i kuhinja sa šankom koje čine
jedinstvenu celinu, hodnik, kupatilo i lodja.
Na drugom nivou nalazi se velika spavaća soba i manja dečija soba i kupatilo. Spavaće sobe opremljene su ostavama u kosinama krova.

Parkiranje je obezbeđeno za sve stanare u dvorištu zgrade.

Postoji mogućnost kupovine na kredit.

Agencijska provizija 3%.

Za više informacija agent: Nikola 06*/****-***

Detalji o nekretnini

ID oglasa
532248
Objavljeno
11.03.2026
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

79m²

Sobe

3

Kupatila

0

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2013

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 1848.10 €

Učešće 29,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
708 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
116,800 €
Učešće
29,200 €
Ukupna kamata
53,068 €
Ukupno plaćanje
169,868 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih stanova - Pančevo

Pančevo
Srbija

Cena ove nekretnine je 0.51% viša od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Pančevo

Prosečna cena: 1838.69 €/m²

Ova nekretnina je 2.92% manja od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Pančevo

Prosečna veličina: 81 m²

1,839 €
Prosečna godišnja cena
+14%
Trend cena (godišnje)
64
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Gligoric Nekretnine

Registarski broj

1525

Lokacija

Srbija

Pančevo

Kvadratura

79m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Gligoric Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Pančevo

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Pančevo, Srbija

120,000 €

Pančevo

1 soba 1 kupatilo 43
Prodaja, jednosoban stan, 43m², Pančevo, Srbija
Stan in Tesla

Prodaja, trosoban stan, 70m², Tesla, Pančevo