172,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 63m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
172,000 € (2,730 €/m²)
63 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 63m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u delu grada Bulevar Oslobođenja, nalazi se stan površine 63 m², smešten na prvom spratu zgrade u kuli . Ova nekretnina predstavlja dobru priliku kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor, jer je pogodna i za kancelariju.

Stan je okrenut ka dvorištu, što doprinosi prijatnijem ambijentu i većem osećaju mira uprkos frekventnoj gradskoj zoni. Raspored je adaptibilan i pruža mogućnost preuređenja u dvoiposoban raspored, u skladu sa potrebama budućeg vlasnika. Stan je delimično renoviran i poseduje ostavu.

Lokacija je jedan od glavnih aduta ove nekretnine, jer je odlično povezana sa svim važnim sadržajima. U neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtić i marketi, što dodatno olakšava svakodnevni život i čini stan praktičnim izborom za različite namene.

Cena je sa agencijskom provizijom.
Pozovite da pogledate.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560731
Objavljeno
23.05.2026
Ažuriran
23.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

63m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2730.16 €

Učešće 34,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
834 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
137,600 €
Učešće
34,400 €
Ukupna kamata
62,519 €
Ukupno plaćanje
200,119 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene dvosobnih stanova - Bulevar Oslobodjenja

Bulevar Oslobodjenja
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 5.77% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Bulevar Oslobodjenja

Prosečna cena: 2897.26 €/m²

Ova nekretnina je 7.14% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Bulevar Oslobodjenja

Prosečna veličina: 59 m²

2,897 €
Prosečna godišnja cena
+10%
Trend cena (godišnje)
8
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

KLJUČ NEKRETNINE

Registarski broj

360

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Oslobodjenja

Kvadratura

63m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KLJUČ NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Bulevar Oslobodjenja

Prodaja, dvosoban stan, 47m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije