127,500 €
  • Prodaja, trosoban stan, 56m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 56m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 56m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 56m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 56m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 56m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 56m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 56m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 56m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 56m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 56m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 56m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 56m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
127,500 € (2,277 €/m²)
56 m²
3 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 56m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije

Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se lep trosoban stan na I spratu na Podbari. Stan je veoma lepog rasoreda, gde se iz
degazmana ide u sobe. poseduje dve terase. Zgrada poseduje biciklanu i podrum.
pozvati na telefon; .
Uknjizen je 1/1,cena 127500e.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560635
Objavljeno
23.05.2026
Ažuriran
23.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

56m²

Sobe

3

Kupatila

1

Sprat

1. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2276.79 €

Učešće 25,500 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
618 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
102,000 €
Učešće
25,500 €
Ukupna kamata
46,344 €
Ukupno plaćanje
148,344 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene trosobnih stanova - Podbara

Podbara
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 20.72% niža od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Podbara

Prosečna cena: 2871.67 €/m²

Ova nekretnina je 20.14% manja od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Podbara

Prosečna veličina: 70 m²

2,872 €
Prosečna godišnja cena
+8%
Trend cena (godišnje)
10
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

AS1 Nekretnine

Registarski broj

-

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Podbara

Kvadratura

56m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

TV

AS1 Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Podbara

Prodaja, dvosoban stan, 44m², Podbara, Novi Sad Sve Podlokacije

133,900 €

Podbara

2 sobe 0 44