180,248 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
180,248 € (3,466 €/m²)
52 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije

Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Novi Sad, Liman III, ulica Balzakova. Kompletno renoviran, uknjižen dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Neposredna blizina nove Muzičko-baletske škole, osnovnih škola, vrtića, Limanske pijace i parka, Štranda, zgrade NIS-a, TC Merkator i Promenada. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, spavaća soba, kupatilo sa kadom i terasa sa ostavom. Pozicioniran na II spratu stambene zgrade sa liftom. Dvorišno orijentisan. Stan se prodaje sa nameštajem prikazanim na fotografijama. Useljiv po dogovoru. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)

Detalji o nekretnini

ID oglasa
559345
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
20.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

52m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

2. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3466.31 €

Učešće 36,050 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
874 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
144,198 €
Učešće
36,050 €
Ukupna kamata
65,517 €
Ukupno plaćanje
209,715 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Novi Sad Sve Podlokacije

Liman 3
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 38.69% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Liman 3

Prosečna cena: 2499.26 €/m²

Ova nekretnina je 14.75% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Liman 3

Prosečna veličina: 61 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Vinson doo Novi Sad

Registarski broj

1085

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Liman 3

Kvadratura

52m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Vinson doo Novi Sad

Slične nekretnine

Stan in Liman 3

Prodaja, trosoban stan, 78m², Liman 3, Novi Sad Sve Podlokacije

231,000 €

Liman 3

3 sobe 0 78
Stan in Liman 3