123,600 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 52m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
123,600 € (2,377 €/m²)
52 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Oglašavamo prodaju funkcionalnog dvosobnog stana bez ulaganja, na lokaciji sa puno zelenila.
Gleda na dvorište (severna strana) tako da je u stanu mir i tišina, leti hladovina, a opet je vrlo svetao.
Stastoji se iz dnevnog boravka sa izlazkom na zatvorenu terasu, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe pravilnog oblika, hodnika i kupatila.
Nije poslednji sprat, iznad je još jedan stan. Terasa je ustakljena, kupatilo renovirano, zamenjena stolarija.
Stan se može prodati sa nameštajem ili bez nameštaja, po želji kupca.
Idealan za porodično stanovanje.
U neposrednoj blizini se nalazi Žitni trg, Železnička i autobuska stanica, Republički zavod za zdravstveno osiguranje, Policijska uprava, ambulanta Zmaj Ognjena Vuka, Bulevar, škola, vrtić...
Posrednička naknada je uračunata u navedenu cenu.
Za ozbiljne kupce moguć dogovor oko cene.
Za sve dodatne informacije i zakazivanje razgledanja nekretnine obratiti se na broj telefona 06*/****-*** Katarina Birinji, broj licence 4091, Novi Sad, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 1405.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
558119
Objavljeno
16.05.2026
Ažuriran
16.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

52m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

4. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2376.92 €

Učešće 24,720 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
599 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
98,880 €
Učešće
24,720 €
Ukupna kamata
44,926 €
Ukupno plaćanje
143,806 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene dvosobnih stanova - Bulevar Oslobodjenja

Bulevar Oslobodjenja
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 17.8% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Bulevar Oslobodjenja

Prosečna cena: 2891.70 €/m²

Ova nekretnina je 11.56% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Bulevar Oslobodjenja

Prosečna veličina: 59 m²

2,892 €
Prosečna godišnja cena
+10%
Trend cena (godišnje)
5
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

N NEKRETNINE

Registarski broj

1405

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Bulevar Oslobodjenja

Kvadratura

52m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

N NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Bulevar Oslobodjenja

Prodaja, trosoban stan, 86m², Bulevar Oslobodjenja, Novi Sad Sve Podlokacije