250,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
250,000 € (2,874 €/m²)
87 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Telep, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju troiposoban stan 87m2, na drugom spratu urbane vile u ulici Milana Koma, Telep .
Stukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasa (30m2) koja ne ulazi u korisnu površinu stana. Stan je trostrano orijentisan, izuzetnog rasporeda, spavaća zona je odvojena od dnevne zone stana. Prodaje se kompletno opremljen nameštajem i tehnikom.
Grejanje u stanu je na gas, plaćanje po potrošnji. U cenu stana uračunato je i parking mesto u dvorištu objekta.
Urbana vila sa svega 3 stana, novogradnja, smeštena u mirnoj ulici na Telepu, u blizini Bulevara patrijarha Pavla i Bulevara Evrope.
Na cenu se dodaje posrednička naknada 3%.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
552756
Objavljeno
30.04.2026
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

87m²

Sobe

3

Kupatila

0

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2873.56 €

Učešće 50,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,212 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
200,000 €
Učešće
50,000 €
Ukupna kamata
90,871 €
Ukupno plaćanje
290,871 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih stanova - Telep

Telep
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 6.37% viša od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Telep

Prosečna cena: 2701.50 €/m²

Ova nekretnina je 26.51% veća od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Telep

Prosečna veličina: 69 m²

2,702 €
Prosečna godišnja cena
+10%
Trend cena (godišnje)
20
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SALGOR NEKRETNINE

Registarski broj

1639

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Telep

Kvadratura

87m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SALGOR NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Telep

Prodaja, garsonjera, 28m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

118,500 €

Telep

0 soba 0 28
Prodaja, garsonjera, 28m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije