191,950 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Sajmište, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Sajmište, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Sajmište, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Sajmište, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Sajmište, Novi Sad - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Sajmište, Novi Sad - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Sajmište, Novi Sad - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Sajmište, Novi Sad - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Sajmište, Novi Sad - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 74m², Sajmište, Novi Sad - image 10
191,950 € (2,594 €/m²)
74 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 74m², Sajmište, Novi Sad

Sajmište, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Oglašavamo prodaju komfornog dvosobnog stana u novoj zgradi, vrhunskog kvaliteta zgrade.
Stan sa mnogo mogućnosti, trenutno funkcioniše kao kancelariski prostor.
Idealan i za ordinacije, kancelarije, mirnije delatnosti.
Uknjižen kao stan, mogućnost povrata pdv-a za kupce prve nekretnine.
Uz stan se dobija parking mesto koje se nalazi u dvorištu zgrade, ispred ulaza.
Cena je bez uključenog PDV-a od 10%
Za ozbiljne kupce moguć dogovor oko cene.
Za sve dodatne informacije i zakazivanje razgledanja nekretnine obratiti se na broj telefona 06*/****-*** Katarina Birinji, broj licence 4091, Novi Sad, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 1405.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
552617
Objavljeno
30.04.2026
Ažuriran
08.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

74m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

Vp

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2593.92 €

Učešće 38,390 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
931 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
153,560 €
Učešće
38,390 €
Ukupna kamata
69,770 €
Ukupno plaćanje
223,330 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene dvosobnih stanova - Sajmište

Sajmište
Novi Sad

Cena ove nekretnine je 12.58% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Sajmište

Prosečna cena: 2967.14 €/m²

Ova nekretnina je 38.94% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Sajmište

Prosečna veličina: 53 m²

2,967 €
Prosečna godišnja cena
+11%
Trend cena (godišnje)
20
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

N NEKRETNINE

Registarski broj

1405

Lokacija

Novi Sad

Sajmište

Kvadratura

74m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

N NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Sajmište

Prodaja, četvorosoban stan, 97m², Sajmište, Novi Sad

312,000 €

Sajmište

4 sobe 0 97
Prodaja, četvorosoban stan, 97m², Sajmište, Novi Sad
Stan in Sajmište

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Sajmište, Novi Sad