190,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 62m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 62m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 62m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 62m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 62m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 62m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 62m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 62m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 62m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 62m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 62m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 62m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 62m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
190,000 € (3,065 €/m²)
62 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 62m², Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

Nova Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju je svetao i funkcionalan trosoban stan od 62 m², smešten na izuzetnoj lokaciji, u dobro povezanom delu grada. U neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, autobuske linije, kao i veliki broj prodavnica i drugih sadržaja neophodnih za udoban svakodnevni život.

Stan se sastoji od:

- prostranog dnevnog boravka,
- kuhinje,
- dve komforne spavaće sobe,
- kupatila,
- hodnika,
- terase sa ostavom.

Raspored prostorija je odličan, bez izgubljenog prostora, što omogućava maksimalnu funkcionalnost. Prodaje se potpuno namešten i odmah je useljiv - nije potrebno dodatno ulaganje, a moguć je i dogovor oko nameštaja.

Troškovi stanovanja su veoma povoljni. Zgrada je kvalitetno izolovana, a zahvaljujući kalorimetru, grejanje se plaća po utrošku i izuzetno je ekonomično. Topla voda je protočna. Stanari na raspolaganju imaju i biciklanu, kao i zajedničko dvorište.

Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom (zgrada ima ukupno pet spratova).

+3% Agencijska provizija

AGENT: Nebojša Tukodi 06*/****-*** broj licence 4290

Nekretnine TUKODI doo
Bulevar Zorana Đinđića 45V,Novi Beograd
Upisan u registar posrednika 1817.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
552380
Objavljeno
30.04.2026
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

62m²

Sobe

3

Kupatila

0

Sprat

4. sprat

Broj terasa

1

Agencija

Expo