95,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 47m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 47m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 47m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 47m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 47m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 47m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 47m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 47m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 47m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 47m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 47m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 47m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 47m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 47m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Prodaja, dvosoban stan, 47m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Prodaja, dvosoban stan, 47m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Prodaja, dvosoban stan, 47m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Prodaja, dvosoban stan, 47m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
  • Prodaja, dvosoban stan, 47m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 19
95,000 € (2,021 €/m²)
47 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 47m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

06*/****-*** Prodajemo Dvosoban stan na Detelinari,IV sprat bez lifta,blizina gradskog prevoza, više marketa . . . stan ima odvojenu kuhinju sa trpezarijom,dve sobe,garderober, kupatilo i pripadajuću podrumsku ostavu.Stan je uknjižen.Agensijska provizija 3%.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
552302
Objavljeno
30.04.2026
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

47m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

4. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2021.28 €

Učešće 19,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
461 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
76,000 €
Učešće
19,000 €
Ukupna kamata
34,531 €
Ukupno plaćanje
110,531 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene dvosobnih stanova - Detelinara

Detelinara
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 24.81% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Detelinara

Prosečna cena: 2688.18 €/m²

Ova nekretnina je 9.74% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Detelinara

Prosečna veličina: 52 m²

2,688 €
Prosečna godišnja cena
+8%
Trend cena (godišnje)
20
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Bombyx Nekretnine

Registarski broj

217

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Detelinara

Kvadratura

47m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Bombyx Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Detelinara

Prodaja, trosoban stan, 62m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

121,350 €

Detelinara

3 sobe 0 62