141,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Centar, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Centar, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Centar, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Centar, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Centar, Novi Sad - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Centar, Novi Sad - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Centar, Novi Sad - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Centar, Novi Sad - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Centar, Novi Sad - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Centar, Novi Sad - image 10
141,000 € (3,205 €/m²)
44 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 44m², Centar, Novi Sad

Centar, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

06*/****-***

Oglasavamo prodaju ...
Dvosoban stan 44m Novi Sad, u strogom centru Jevrejska ulica na I spratu, novija zgrada, odličan raspored. ....PRODAJE SE .
Top lokacija i za neke poslovne delatnosti.
Stan je useljiv u Julu 2026, uknjizen je u katastru, moze i na kredit
Postoji mogućnost kupovine i garaze u suterenu 14m -25.000 takodje se moze kupiti i komplet namesten, sve po dogovoru, kome treba stan u strogom centru Novog Sada
Cena 3200 Eura/m
Za više detalja javite se agentu 06*/****-***
Bombyx Reg 217

Detalji o nekretnini

ID oglasa
552295
Objavljeno
30.04.2026
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

44m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3204.55 €

Učešće 28,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
684 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
112,800 €
Učešće
28,200 €
Ukupna kamata
51,251 €
Ukupno plaćanje
164,051 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Centar

Centar
Novi Sad

Cena ove nekretnine je 3.61% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Centar

Prosečna cena: 3324.53 €/m²

Ova nekretnina je 15.58% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Centar

Prosečna veličina: 52 m²

3,325 €
Prosečna godišnja cena
+3%
Trend cena (godišnje)
20
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Bombyx Nekretnine

Registarski broj

217

Lokacija

Novi Sad

Centar

Kvadratura

44m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Bombyx Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 68m², Centar, Novi Sad

204,000 €

Centar

2 sobe 0 68
Prodaja, dvosoban stan, 68m², Centar, Novi Sad
Poslovni prostor in Centar