159,650 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad - image 14
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad - image 15
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad - image 16
159,650 € (2,956 €/m²)
54 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad

Sajmište, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Novi Sad - Sajam
▪️ Prodaje se dvoiposoban stan površine 54 m² na odličnoj lokaciji preko puta Sajma.
▪️ Pored lokacije, jedna od ključnih karakteristika ovog stana je savršen raspored prostorija i maksimalna iskorišćenost svakog kvadrata stana.
▪️ Nalazi se na drugom spratu jako kvalitetne zgrade bez lifta.
▪️ Sastoji se od ulaznog hodnika sa mestom za ugradni plakar i cipelarnik, iz kog se ulazi u sve prostorije, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe površina 10 m² sa garderoberom i izlazom na terasu, spavaće sobe površine 14 m² i kupatila.
▪️ Uz stan se dobija podrumska ostava površine 4 m², a zgrada poseduje i zajedničku biciklanu.
▪️ Ispred zgrade se nalazi veliki zonski parking i sa godišnjom kartom nema problema sa parking mestom.
▪️ Stan je uknjižen 1/1 i moguća je kupovina putem stambenog kredita kao i kredita za mlade, mi vam možemo pomoći pri odabiru najpovoljnijeg kredita i njegovoj brzoj realizaciji.
▪️ Cena stana je 159.650 € sa uračunatom agencijskom provizijom i svim pravnim poslovima vezanim za kupoprodaju stana.
▪️ Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje ove nekretnine moguće je isključivo uz potpisan Ugovor o posredovanju.
Za više informacija pozovite.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
552288
Objavljeno
30.04.2026
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

54m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2956.48 €

Učešće 31,930 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
774 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
127,720 €
Učešće
31,930 €
Ukupna kamata
58,030 €
Ukupno plaćanje
185,750 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene dvosobnih stanova - Sajmište

Sajmište
Novi Sad

Cena ove nekretnine je 0.36% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Sajmište

Prosečna cena: 2967.14 €/m²

Ova nekretnina je 1.39% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Sajmište

Prosečna veličina: 53 m²

2,967 €
Prosečna godišnja cena
+11%
Trend cena (godišnje)
20

Kvadratura

54m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Be Safe Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Sajmište

Prodaja, četvorosoban stan, 97m², Sajmište, Novi Sad

312,000 €

Sajmište

4 sobe 0 97
Prodaja, četvorosoban stan, 97m², Sajmište, Novi Sad
Stan in Sajmište

Prodaja, jednosoban stan, 36m², Sajmište, Novi Sad