164,800 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
164,800 € (2,702 €/m²)
61 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju je funkcionalan stan od 61 m² u Novom Sadu, u naselju Salajka. Nalazi se na drugom spratu zgrade od ukupno četiri sprata, što ga čini praktičnim izborom za različite potrebe stanovanja.

Stan je strukture 2.5 i raspolaže sa jednim kupatilom. Zahvaljujući rasporedu i površini, prostor pruža dobru funkcionalnost i mogućnost organizacije prema sopstvenim potrebama.

Lokacija je pogodna za svakodnevni život, uz dobru povezanost sa gradskim sadržajima i komunikacijama. U neposrednijem okruženju nalaze se sadržaji koji olakšavaju svakodnevno funkcionisanje, a dostupnost škole dodatno doprinosi praktičnosti ove adrese.

Posebnu prednost predstavlja dobra povezanost sa ostalim delovima grada, kao i blizina železničke stanice, što ovu nekretninu čini zanimljivom kako za stanovanje, tako i za investicionu namenu.

Cena je sa agencijskom provizijom.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
551914
Objavljeno
29.04.2026
Ažuriran
08.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

61m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2701.64 €

Učešće 32,960 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
799 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
131,840 €
Učešće
32,960 €
Ukupna kamata
59,902 €
Ukupno plaćanje
191,742 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene dvosobnih stanova - Salajka

Salajka
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 11.01% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Salajka

Prosečna cena: 3035.78 €/m²

Ova nekretnina je 20.34% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Salajka

Prosečna veličina: 51 m²

3,036 €
Prosečna godišnja cena
+12%
Trend cena (godišnje)
20
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

KLJUČ NEKRETNINE

Registarski broj

360

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Salajka

Kvadratura

61m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KLJUČ NEKRETNINE

Slične nekretnine

Parking garaža in Salajka

Prodaja, parking/garaža, 13m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

22,000 €

Salajka

13
Stan in Salajka

Prodaja, trosoban stan, 72m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

185,400 €

Salajka

3 sobe 0 72
Kuća in Salajka

Prodaja, kuća, 108m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

565,000 €

Salajka

10 soba 0 108
Prodaja, kuća, 108m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije
Kuća in Salajka

Prodaja, kuća, 345m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

1,338.000 €

Salajka

10 soba 0 345
Prodaja, kuća, 345m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije
Stan in Salajka

Prodaja, četvorosoban stan, 101m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

339,000 €

Salajka

4 sobe 0 101
Stan in Salajka

Prodaja, dvosoban stan, 43m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

142,800 €

Salajka

2 sobe 0 43
Stan in Salajka

Prodaja, trosoban stan, 103m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

244,800 €

Salajka

3 sobe 0 103
Stan in Salajka

Prodaja, trosoban stan, 71m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

164,800 €

Salajka

3 sobe 0 71
Stan in Salajka

Prodaja, četvorosoban stan, 110m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

264,000 €

Salajka

4 sobe 0 110
Stan in Salajka

Prodaja, trosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

163,300 €

Salajka

3 sobe 0 61