169,950 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 42m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 42m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 42m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 42m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 42m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 42m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 42m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 42m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 42m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 42m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
169,950 € (4,046 €/m²)
42 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 42m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodaja stanova Novi Sad – dvosoban stan 42 m2 na Grbavici

Na prodaju je dvosoban stan površine 42 m2 na Grbavici u Novom Sadu, smešten u mirnom delu naselja okruženom zelenilom i porodičnim kućama, a istovremeno u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za kupovinu stana za život, tako i kao investiciju za izdavanje stanova u Novom Sadu.

Stan je kompletno opremljen, uredno održavan i prodaje se sa nameštajem i tehnikom koja je još u garanciji. Kuhinja je rađena po meri, od kvalitetnih materijala, sa vrhunskim okovima i dosta prostora za odlaganje.

Struktura: dvosoban stan
Površina: 42 m²
Cena: 169950 €
Sprat:1. sprat
Parking van zone naplate
Dokumentacija: uknjižen 1/1
Gradnja: kvalitetna, stan održavan

Stan poseduje ostavu na terasi, kao i veliki broj ugradnih prostora za skladištenje. U stanu je uveden optički internet, što ga čini idealnim za savremen način života ili profesionalno izdavanje stanova Novi Sad.

Lokacija i okruženje – Grbavica, Novi Sad

Jedna od najtraženijih lokacija kada je u pitanju prodaja stanova Novi Sad:

* Limanska pijaca – 5 minuta hoda
* Fakulteti – oko 15 minuta hoda
* SPENS, centar grada i Štrand – oko 15 minuta hoda
* Big Fashion i Merkator – oko 10 minuta hoda

Mirna lokacija, odličan komšiluk i blizina svih gradskih sadržaja čine ovaj dvosoban stan na Grbavici izuzetno atraktivnim.

Zgrada i komšiluk

* Manja zgrada sa ukupno četiri sprata
* Zgrada nema lift
* Miran, prijatan i složan komšiluk
* Idealno za porodičan život ili izdavanje

### **Zašto je ovaj stan dobra kupovina?**

Dvosoban stan – najtraženija struktura
Odlična lokacija – Grbavica
Idealno za prodaju ili izdavanje
Van zonskog parkinga
Bez dodatnih ulaganja
Uknjižen 1/1

Agencijska provizija uracunata
Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
551836
Objavljeno
29.04.2026
Ažuriran
29.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

42m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4046.43 €

Učešće 33,990 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
824 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
135,960 €
Učešće
33,990 €
Ukupna kamata
61,774 €
Ukupno plaćanje
197,734 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Grbavica

Grbavica
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 28.24% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Grbavica

Prosečna cena: 3155.32 €/m²

Ova nekretnina je 14.95% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Grbavica

Prosečna veličina: 49 m²

3,155 €
Prosečna godišnja cena
+11%
Trend cena (godišnje)
20
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kompas Nekretnine

Registarski broj

1596

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica

Kvadratura

42m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kompas Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Grbavica

Prodaja, stan, 25m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

62,350 €

Grbavica

1 kupatilo 25
Prodaja, stan, 25m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije