158,100 €
  • Prodaja, trosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad - image 12
158,100 € (2,928 €/m²)
54 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 54m², Sajmište, Novi Sad

Sajmište, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, funkcionalan i komforan trosoban stan površine 54m2, idealan za porodičan život. Stan ima optimalan raspored i sastoji se od dve komotne spavaće sobe površine 10m2 i 14m2, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i terase, kao i podrumsku ostavu od 4m2.

Nekretnina je urađena od kvalitetnih materijala i po standardima novogradnje, dok zgrada pruža dodatne sadržaje kao što su podrum i biciklana – što je retkost kod novijih objekata.

Lokacija i sadržaji u okruženju:
Stan se nalazi u mirnom i razvijenom delu blizu centra grada sa odličnom infrastrukturom. U neposrednoj blizini su dva vrtića, ambulanta, kafići, Mikromarket, Univerexport, pošta i veliki parking, što omogućava lako parkiranje i sve potrebne sadržaje za svakodnevni život.

Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za sve koji traže prodaja stanova Novi Sad u mirnom i praktičnom delu grada, sa komfornim rasporedom i dodatnim sadržajima u zgradi.

Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.
Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
551764
Objavljeno
29.04.2026
Ažuriran
29.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

54m²

Sobe

3

Kupatila

0

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2927.78 €

Učešće 31,620 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
766 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
126,480 €
Učešće
31,620 €
Ukupna kamata
57,467 €
Ukupno plaćanje
183,947 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene trosobnih stanova - Sajmište

Sajmište
Novi Sad

Cena ove nekretnine je 2.63% viša od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Sajmište

Prosečna cena: 2852.62 €/m²

Ova nekretnina je 27.5% manja od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Sajmište

Prosečna veličina: 74 m²

2,853 €
Prosečna godišnja cena
+4%
Trend cena (godišnje)
20
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kompas Nekretnine

Registarski broj

1596

Lokacija

Novi Sad

Sajmište

Kvadratura

54m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kompas Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Sajmište

Prodaja, dvosoban stan, 58m², Sajmište, Novi Sad

159,650 €

Sajmište

2 sobe 0 58
Prodaja, dvosoban stan, 58m², Sajmište, Novi Sad
Stan in Sajmište