242,760 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 19
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 20
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 21
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 22
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 23
  • Prodaja, dvosoban stan, 68m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije - image 24
242,760 € (3,570 €/m²)
68 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 68m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u Novom Sadu, naselje Detelinara, površine 68 m². Stan se nalazi na drugom spratu moderne stambene zgrade sa liftom, izgrađene 2023. godine.

Nekretnina se prodaje kompletno nameštena, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Odlikuje je izuzetno funkcionalan raspored: veliki dnevni boravak sa trpezarijom, dve komforne sobe, kao i dva kupatila – jedno sa kadom i drugo sa tuš kabinom.

Stan poseduje veliku terasu, a postoji i mogućnost kupovine garažnog mesta na -1 etaži. Nekretnina je uknjižena, odmah useljiva i predstavlja odličan izbor za porodični život ili investiciju.

Nekretnina koja zaista vredi pogledati.

Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.
Kompas Nekretnine – vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
551575
Objavljeno
29.04.2026
Ažuriran
29.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

68m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2023

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3570.00 €

Učešće 48,552 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,177 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
194,208 €
Učešće
48,552 €
Ukupna kamata
88,239 €
Ukupno plaćanje
282,447 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Detelinara

Detelinara
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 32.48% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Detelinara

Prosečna cena: 2694.75 €/m²

Ova nekretnina je 30.57% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Detelinara

Prosečna veličina: 52 m²

2,695 €
Prosečna godišnja cena
+8%
Trend cena (godišnje)
20
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kompas Nekretnine

Registarski broj

1596

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Detelinara

Kvadratura

68m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kompas Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Detelinara

Prodaja, trosoban stan, 62m², Detelinara, Novi Sad Sve Podlokacije

121,350 €

Detelinara

3 sobe 0 62