247,200 €
  • Prodaja, trosoban stan, 60m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 60m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 60m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 60m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 60m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 60m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 60m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 60m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 60m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 60m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 60m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 60m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 60m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 60m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 60m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
247,200 € (4,120 €/m²)
60 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 60m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije

Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Stanovi na prodaju Novi Sad - prodaje se nov, potpuno namešten dvosoban stan od 60m2 u naselju Kraljev park, u ulici Kraljevića Marka, na odličnoj i veoma traženoj lokaciji. Stan je nov i moderno opremljen nameštajem rađenim po meri, što pruža maksimalno iskorišćenje prostora i visok nivo udobnosti. Funkcionalan raspored soba čini ovu nekretninu idealnom za pojedince, parove ili porodice. Nalazi se u modernom stambenom kompleksu, blizu centra grada, prodavnica, škola, vrtića, restorana i svih važnih sadržaja za svakodnevni život. Lokacija omogućava brz i lak pristup svim delovima Novog Sada. Ako tražite stanove za iznajmljivanje u Novom Sadu, dvosoban stan u Kraljev parku, namešten stan u novoj zgradi ili luksuzni stan na dobroj lokaciji, ova ponuda je odličan izbor. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja. Kompas Nekretnine - Vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
551470
Objavljeno
29.04.2026
Ažuriran
01.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

60m²

Sobe

3

Kupatila

0

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 4120.00 €

Učešće 49,440 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,198 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
197,760 €
Učešće
49,440 €
Ukupna kamata
89,853 €
Ukupno plaćanje
287,613 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene trosobnih stanova - Novi Sad Sve Podlokacije

Rotkvarija
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 52.66% viša od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Novi Sad Sve Podlokacije

Prosečna cena: 2698.87 €/m²

Ova nekretnina je 14.8% manja od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Novi Sad Sve Podlokacije

Prosečna veličina: 70 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kompas Nekretnine

Registarski broj

1596

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Rotkvarija

Kvadratura

60m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kompas Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Rotkvarija

Prodaja, jednosoban stan, 38m², Rotkvarija, Novi Sad Sve Podlokacije

136,990 €

Rotkvarija

1 soba 0 38