145,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 44m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
145,000 € (3,295 €/m²)
44 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 44m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodajem dvosoban stan 44m² na Grbavici sa parkingom. Odličan raspored stana. Iz predsoblja ulaz u sve prostorije. Spavaća soba komforna , klimatizovana. Kupatilo sa ležećom kadom. Dnevna soba na karju predsoblja, gleda na dvorišnu stranu i ima izlaz na terasu. Kuhinja odvojewna sa trpezarijom i manjom ostavom. U dvorištu su parking mesta sa kapijom koja se otvara putem telefonskog poziva. Stan se prodaje sa svim nameštajem i tehnikom, moguće useljenje useljenje za pocetak bez dodatnih ulaganja. Lokacija je izuzetna kako za život, tako i za izdavanje – u neposrednoj blizini nalaze se Futoška pijaca, srednje škole (Elektrotehnička i Grafička), fakulteti, kao i svi sadržaji potrebni za svakodnevni život: marketi, pekare, apoteke, kafići, dečije igraonice i drugo. Uknjiženo 1/1 bez tereta.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
550412
Objavljeno
28.04.2026
Ažuriran
05.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

44m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

Visoko prizemlje

Parking

Da

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3295.45 €

Učešće 29,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
703 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
116,000 €
Učešće
29,000 €
Ukupna kamata
52,705 €
Ukupno plaćanje
168,705 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene dvosobnih stanova - Grbavica

Grbavica
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 4.44% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Grbavica

Prosečna cena: 3155.32 €/m²

Ova nekretnina je 10.9% manja od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Grbavica

Prosečna veličina: 49 m²

3,155 €
Prosečna godišnja cena
+11%
Trend cena (godišnje)
20
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

SERBES DOO NOVI SAD

Registarski broj

674

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica

Kvadratura

44m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

SERBES DOO NOVI SAD

Slične nekretnine

Stan in Grbavica

Prodaja, stan, 24m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

77,800 €

Grbavica

1 kupatilo 24
Prodaja, stan, 24m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije