163,300 €
  • Prodaja, trosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Prodaja, trosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Prodaja, trosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Prodaja, trosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
  • Prodaja, trosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije - image 19
163,300 € (2,677 €/m²)
61 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 61m², Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije

Salajka, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

U prilici smo da Vam ponudimo odličan trosoban stan površine 61m², smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u srcu Novog Sada – u Kisačkoj ulici, u neposrednoj blizini centra grada. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetno građene zgrade, što garantuje dugoročnu sigurnost i komfor stanovanja.

Izuzetna lokacija omogućava brz i lak pristup svim važnim sadržajima: pešačkoj zoni, železničkoj i autobuskoj stanici, školama, vrtićima, prodavnicama, kao i brojnim kafićima i restoranima – idealno za porodičan život ili investiciju.

Struktura stana je funkcionalna i obuhvata:
-dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom,
-dve spavaće sobe,
-kupatilo,
-hodnik,
-terasu.

Postoji mogućnost dodatne adaptacije i formiranja treće spavaće sobe, što ovaj stan čini izuzetno fleksibilnim za različite potrebe kupaca.

Renoviranje stana je započeto, što budućem vlasniku ostavlja priliku da prostor uredi po sopstvenom ukusu i željama.

Grejanje je na gas, plaća se u grejnoj sezoni i troškovi su veoma niski. Računi za informatiku iznose oko 5.000 dinara, a računi za električnu energiju zavise od potrošnje.

Odlična prilika za kupovinu nekretnine na atraktivnoj lokaciji – kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor ili kao investicija za izdavanje!

Agencijska provizija iznosi 3% od ukupne cene stana i uračunata je u istaknutu cenu u oglasu.

Za više informacija i zakazivanje gledanja, kontaktirajte nas na broj telefona 06*/****-*** ili 06*/****-***, Agencija N Nekretnine, Novi Sad - Alekse Šantića 64.