156,060 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
156,060 € (3,060 €/m²)
51 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 51m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Na prodaju kompletno namešten dvosoban stan na Grbavici.

Na šestom spratu zgrade sa liftom.
Odmah useljiv,
Uknjižen

Kompas nekretnine.
Vaš pouzdan partner u prodaji i izdavanju nekretnina.
Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
547765
Objavljeno
18.04.2026
Ažuriran
18.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

51m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

6. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3060.00 €

Učešće 31,212 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
757 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
124,848 €
Učešće
31,212 €
Ukupna kamata
56,725 €
Ukupno plaćanje
181,573 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Grbavica

Grbavica
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 2.96% niža od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Grbavica

Prosečna cena: 3153.19 €/m²

Ova nekretnina je 3.55% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Grbavica

Prosečna veličina: 49 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kompas Nekretnine

Registarski broj

1596

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Grbavica

Kvadratura

51m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kompas Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Grbavica

Prodaja, stan, 136m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije

370,000 €

Grbavica

5 soba 0 136
Prodaja, stan, 136m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije
Stan in Grbavica

Prodaja, dvosoban stan, 49m², Grbavica, Novi Sad Sve Podlokacije