188,700 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari grad, Novi Sad - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari grad, Novi Sad - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari grad, Novi Sad - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari grad, Novi Sad - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari grad, Novi Sad - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari grad, Novi Sad - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari grad, Novi Sad - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari grad, Novi Sad - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari grad, Novi Sad - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari grad, Novi Sad - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari grad, Novi Sad - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari grad, Novi Sad - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari grad, Novi Sad - image 13
188,700 € (3,370 €/m²)
56 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari grad, Novi Sad

Stari grad, Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

U ponudi je autentičan salonski stan površine 56m2 u Starom gradu u Novom Sadu, u blizini Keja i Dunavskog parka, na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u centru grada. Stan se nalazi u mirnoj, zelenoj ulici sa minimalnim saobraćajem, poznatoj po starom drveću koje pruža prijatnu hladovinu i poseban ambijent karakterističan za ovaj deo grada.

Stan je smešten na prvom spratu zgrade iznad visokog prizemlja i dvostrano je orijentisan, sa pogledom na ulicu i dvorište, što obezbeđuje dosta prirodnog svetla i prijatan boravak.

Strukturu stana čine dve velike sobe, odvojena kuhinja, terasa, kupatilo sa toaletom i ostava. Uz stan dolazi i fizički odvojen podrum koji je idealan za dodatno odlaganje stvari.

Zahvaljujući svojoj lokaciji i rasporedu prostorija, stan je pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor ili kao investicija za izdavanje.

Agencija Kompas Nekretnine – Vaš pouzdan partner pri kupovini i prodaji nekretnina. Za više informacija i zakazivanje gledanja slobodno nas kontaktirajte.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
540869
Objavljeno
03.04.2026
Ažuriran
03.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

56m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 3369.64 €

Učešće 37,740 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
915 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
150,960 €
Učešće
37,740 €
Ukupna kamata
68,589 €
Ukupno plaćanje
219,549 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosečne cene dvosobnih stanova - Stari grad

Stari grad
Novi Sad

Cena ove nekretnine je 0% viša od prosečne cene dvosobnog stana na lokaciji Stari grad

Prosečna cena: 3369.64 €/m²

Ova nekretnina je 3.44% veća od prosečne veličine dvosobnog stana na lokaciji Stari grad

Prosečna veličina: 54 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kompas Nekretnine

Registarski broj

1596

Lokacija

Novi Sad

Stari grad

Kvadratura

56m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kompas Nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Stari grad

Prodaja, garsonjera, 24m², Stari grad, Novi Sad

84,000 €

Stari grad

0 soba 0 24
Prodaja, garsonjera, 24m², Stari grad, Novi Sad
Stan in Stari grad

Prodaja, garsonjera, 22m², Stari grad, Novi Sad

77,000 €

Stari grad