257,500 €
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
257,500 € (2,960 €/m²)
87 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 87m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Telep, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Prodajemo odličan 3.5 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 87m2 plus krovna terasa oko 30m2. Nalazi se u novoj VILI sa svega nekoliko stambenih jedinica. Stan je izuzetno funkcionalan i iskorišten. Tri odvojene spavaće sobe, ostava, orijentisan na tri strane sveta. Mirna ulica u blizini glavnih prometnica. Odlično povezan sa ostalim delovima grada. Svi potrebni sadržaji su u blizini stana. Parking mesto je uključeno u cenu stana. Ovo je idealan porodičan stan. Uredno uknjižen na vlasnika. Mogučnost kupovine i putem stambenog kredita. Cena je sa agencijskom provizijom. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
540848
Objavljeno
03.04.2026
Ažuriran
15.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

87m²

Sobe

3

Kupatila

0

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2959.77 €

Učešće 51,500 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,248 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
206,000 €
Učešće
51,500 €
Ukupna kamata
93,597 €
Ukupno plaćanje
299,597 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih stanova - Telep

Telep
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 9.45% viša od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Telep

Prosečna cena: 2704.28 €/m²

Ova nekretnina je 27.6% veća od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Telep

Prosečna veličina: 68 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

KLJUČ NEKRETNINE

Registarski broj

360

Lokacija

Novi Sad Sve Podlokacije

Telep

Kvadratura

87m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

KLJUČ NEKRETNINE

Slične nekretnine

Stan in Telep

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

124,000 €

Telep

1 soba 0 39
Stan in Telep

Prodaja, dvosoban stan, 42m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije