154,500 €
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 13
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 14
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 15
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 16
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 17
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 18
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 19
  • Prodaja, trosoban stan, 74m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije - image 20
154,500 € (2,088 €/m²)
74 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 74m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije

Adice, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

Novi Sad - Adice
▪️ Prodaje se troiposoban stan površine 74 m².
▪️ Nalazi se na drugom spratu u urbanoj vili i trostrano je orijentisan. Odličnog rasporeda i iskorišćenih kvadrata. Sastoji se od ulaznog hodnika sa mestom za plakar i cipelarnik koji vodi na jednu stranu u prostran dnevni boravak sa izlazom na potpuno zastakljenu terasu sa dubokim plakarom - ostavom u kojoj se nalazi i zamrzivač, i otvorenu terasu, i kuhinje sa trpezarijom, a na drugu stranu ka spavaćem delu kojeg čine tri spavaće sobe , toalet i kupatilo.
▪️ Grejanje stana je podno preko toplotnih pumpi tako da su troškovi minimalni mogući.
▪️ U ceni je uključena kvalitetna kuhinja sa kompletnom tehnikom, ormar na terasi i jedan u spavaćoj sobi, cipelarnik, kao i kompletno opremljeno kupatilo bez veš mašine.
▪️ Oko zgrade postoje biciklana, dečije igralište, kao i parking mesta. U neposrednoj blizini je Osnovna škola, vrtić, Dom zdravlja, autobusko stajalište, market i sve što Vam je potrebno za svakodnevni život.
▪️ Stan je uknjižen 1/1 i moguća je kupovina putem stambenog kredita kao i kredita za mlade, mi vam možemo pomoći pri odabiru najpovoljnijeg kredita i njegovoj brzoj realizaciji.
▪️ Cena stana je 154.500 € sa uračunatom agencijskom provizijom i svim pravnim poslovima vezanim za kupoprodaju stana.
▪️ Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje ove nekretnine moguće je isključivo uz potpisan Ugovor o posredovanju.
Za više informacija pozovite.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
539291
Objavljeno
29.03.2026
Ažuriran
01.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

74m²

Sobe

3

Kupatila

0

Sprat

2. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cena po m²: 2087.84 €

Učešće 30,900 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
749 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
123,600 €
Učešće
30,900 €
Ukupna kamata
56,158 €
Ukupno plaćanje
179,758 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosečne cene trosobnih stanova - Adice

Adice
Novi Sad Sve Podlokacije

Cena ove nekretnine je 0.7% viša od prosečne cene trosobnog stana na lokaciji Adice

Prosečna cena: 2073.29 €/m²

Ova nekretnina je 16.11% veća od prosečne veličine trosobnog stana na lokaciji Adice

Prosečna veličina: 64 m²

2,073 €
Prosečna godišnja cena
+14%
Trend cena (godišnje)
49

Kvadratura

74m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Be Safe Nekretnine

Slične nekretnine

Zemljište in Adice

Prodaja, plac, 437m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije

168,000 €

Adice

437
Prodaja, plac, 437m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije
Stan in Adice

Prodaja, jednosoban stan, 26m², Adice, Novi Sad Sve Podlokacije