146,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 54m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije - image 2
146,000 € (2,704 €/m²)
54 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 54m², Telep, Novi Sad Sve Podlokacije

Telep, Novi Sad Sve Podlokacije Novi Sad Srbija

Opis nekretnine

-Direktna prodaja dvoiposobnih stanova - bez provizije !
-Pouzdan investitor i izvođač radova - visok kvalitet gradnje - moderan dizajn - dugoročna vrednost i održivost
Zašto Severni Telep:
Severni Telep je mirno i veoma traženo naselje u Novom Sadu, smešteno između bulevara Evrope, Patrijarha Pavla i Futoškog puta. Karakteriše ga spoj porodičnog ambijenta i dobre gradske infrastrukture, zbog čega je popularan kako za stanovanje, tako i za investicije.
U blizini se nalaze škole, vrtići, prodavnice, kafići, restorani i svi neophodni sadržaji za svakodnevni život. Odlična saobraćajna povezanost omogućava brz pristup svim delovima Novog Sada, kako automobilom, tako i gradskim prevozom.
Zahvaljujući balansu između komfora, lokacije i kvaliteta života, Severni Telep se smatra jednim od najpoželjnijih delova grada za miran, ali urban način života.
*Planiran rok završetka radova - Mart 2027. godine.
*PDV (10%) nije uračunat u navedenu cenu i može biti odbitna stavka za kupce prve nekretnine.
Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 06*/****-*** ili 06*/****-***, Alekse Šantića 64, N-NEKRETNINE, upisan u registar posrednika 1405.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
537062
Objavljeno
25.03.2026
Ažuriran
09.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

54m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje